Jump to content



Corsair HX620W / ΟCZ GameXstream 700W


Maximus

Recommended Posts

Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρω αυτά σε μαγαζί που να στέλνει στην Ελλάδα? Έχω φάει τον τόπο (ειδικά για το πρώτο-έχω διαβάσει ΤΑ καλύτερα) αλλά τπτ. Το overclockers.co.uk που έχει το OCZ δε στέλνει λόγω βάρους...

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρω αυτά σε μαγαζί που να στέλνει στην Ελλάδα? Έχω φάει τον τόπο (ειδικά για το πρώτο-έχω διαβάσει ΤΑ καλύτερα) αλλά τπτ. Το overclockers.co.uk που έχει το OCZ δε στέλνει λόγω βάρους...

Καμιά ιδέα?

Το μόνο σοβαρό πρόβλημα του πρώτου είναι ο θόρυβος αν δε σε ενοχλεί.....

http://www.mindfactory.de/cgi-bin/MindStore.storefront/DE/Product/0022552?pid=preissuchmaschine

εδώ υπάρχει αν θες στο πιο γνωστό κατάστημα που ξέρω από Γερμανία που να το έχει σε στόκ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το corsair υπάρχει στο HACShop, αλλά με μια τιμή νααααααααααααααα με το συμπάθειο. Ακους εκεί 220 ευρώ για 620 βατ. Και δεν πάω στο e-shop να τσιμπήσω το OCZ GameXtream 700W με 170 ευρά;

(απλά είπα ότι ήρθαν και στην Ελλάδα τα δύο τροφοδοτικά, δίνοντας και την άποψή μου :p)

Link to comment
Share on other sites

από το mindfactory έχει παραγγείλει κανείς; Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να μου πει πόσο θα πάνε τα μεταφορικά, πως μπορώ να πληρώσω, και σε πόσες πρπ μέρες έρχεται Ελλάδα; Επειδή έχουμε 4+ χρόνια να μιλήσουμε Γερμανικά (και πριν δε τα μιλάγαμε απταίστως)

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.