Jump to content


Καλή τιμή?


ergotelis

Recommended Posts

1600x1200? Ποσο κακο να ειναι για 160ευρω?Ακτινοβολια δεν εχει,γρηγορο πανελ φαινεται να εχει, αρα για την τιμη του πρεπει να ειναι σουπερ.

Απο design χανει λιγο βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Λέει 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ BRING IN 0 ΚΑΜΜΕΝΑ PIXEL

Αυτό τι σημαίνει?Και καλά ότι πρέπει να την πάω εγώ?Που να τους βρίσκεις τώρα....

edit: Το design είναι μάπα δε λέω αλλά έχει άλλα πλεονεκτήματα που το υπερκαλύβουνε, αρκεί να έχει μια καλή ποιότητα απεικόνισης!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ αμφιβάλλω αν όντως η ανάλυση είναι 1600*1200 (μιλάμε για 19αρι μην ξεχνιόμαστε).

Και να είναι όμως, ακόμα χειρότερα. Φανταστείτε πως θα φαίνονται τα 1600*1200 σε 19αρι κακής ποιότητας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Πολύ αμφιβάλλω αν όντως η ανάλυση είναι 1600*1200 (μιλάμε για 19αρι μην ξεχνιόμαστε).

Και να είναι όμως, ακόμα χειρότερα. Φανταστείτε πως θα φαίνονται τα 1600*1200 σε 19αρι κακής ποιότητας

Αρχική απάντηση από Vadergr

Την βαφτισες χωρις να την δεις βρε...

Εγώ που την έχω δει να τη βαφτίσω??? :rolleyes:

Είναι 1600χ1200 ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ και όχι native... η native είναι 1280χ1024, και είναι ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ από ποιόητα... Την πήρε φίλος και μετάνοιωσε πικρά :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Εγώ που την έχω δει να τη βαφτίσω??? :rolleyes:

Είναι 1600χ1200 ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ και όχι native... η native είναι 1280χ1024, και είναι ΧΑΛΙ ΜΑΥΡΟ από ποιόητα... Την πήρε φίλος και μετάνοιωσε πικρά :...:

Eυχαριστώ φίλε αυτό που λες είναι πολύ καλό για εμάς και πικρό για το φίλο σου! :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Ναι βρε, θέλει πολύ σκέψη για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται.

Εσύ μην δεις χαμηλή τιμή, ηδονίζεσαι. :p

Θα σου ελεγα τιποτα χοντρο τωρα για χαμηλες τιμες αλλα προτιμω να σε πρηξω σε αλλο μεσο επικοινωνιας... :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.