Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply

Φυσικα και θα παιξει καφες σημερα. Φερτε οσοι εχετε iPad2 γιατι θα έχουμε σήμερα και δύο φιλους μου. Ο ένας με Android Nexus το καινουριο και το Tablet Transfosmer και ο άλλος με Dell Ubuntu certified λαπτοπ. Να κανουμε ουααααα :p

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα παιξει καφες σημερα. Φερτε οσοι εχετε iPad2 γιατι θα έχουμε σήμερα και δύο φιλους μου. Ο ένας με Android Nexus το καινουριο και το Tablet Transfosmer και ο άλλος με Dell Ubuntu certified λαπτοπ. Να κανουμε ουααααα :p

Εγω έχω ipad 1 οπότε δεν το φέρνω. :p Θα φέρω το mifi για να σας μοιράζω interet να παίζετε γιατί του barfly σέρνεται...

Link to comment
Share on other sites

barfly ειναι ο κοφις , οχι brera?

το BarFly που ειναι?

επι της Διογενους παλι?

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:05 ----------

το γουγλαρα :D

http://www.stigmap.gr/search-barfly-thessaloniki.php?keyword=Barfly%20%CE%98%CE%95%CE%A3%CE%A3%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%9D%CE%99%CE%9A%CE%97

Link to comment
Share on other sites

Είχε φαση εχθες, συνδεόμασταν στο δίκτυο και κλείναμε με το Kill Wifi το PC που έπαιζε μουσική στο κατάστημα, συνεπώς έκλεινε η μουσική σε όλη την καφετερια.

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να γίνει τότε στο brera που έβαζε τέρμα στην μουσική και μιλούσαμε με νοήματα..και όταν του λέγαμε να την χαμηλώσει αυτός ο παπαρας ανέβαζε πιο πολύ.

Εδω που πάμε τώρα η μουσική είναι σε σχετικά χαμηλά επίπεδα και μπορείς να πεις και μια κουβέντα...

Γεια σου ρε Παρη σεξουλιαρη :smile045:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.