Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

Στο στενό πριν το Brera έχει επίσης πάντα παρκάρισμα :)

Εναλλακτικά, μέθοδος NickL: ακόμη αν έχει παρκάρισμα, εσύ το βάζεις διπλή σειρά μπροστά στο μαγαζί. :brutal003:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply
Στο στενό πριν το Brera έχει επίσης πάντα παρκάρισμα :)

Εναλλακτικά, μέθοδος NickL: ακόμη αν έχει παρκάρισμα, εσύ το βάζεις διπλή σειρά μπροστά στο μαγαζί. :brutal003:

FAIL

Για να γίνει αυτό πρέπει να έχεις 2 (δύο) και πανω μπουριά( το λεγόμενο και δύμπουρο [Tm @Nickl]) στο αμάξι.Οτιδήποτε λιγότερο ....στα γύρω στενά

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης ότι ο NickL σκάει μύτη με ανοιχτό παράθυρο και χέρι απ' έξω υπό τις μελωδίες έντεχνης RnB και εναλλακτικής Rap μουσικής (rihanna, 50, britney, justin bieber κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Και είμαι και εγώ συνοδηγός για όποιον γουστάρει να χορέψει, aka drive-by

************************************************************

O καφές ξεκινάει στις 6 ή 7 ? Προλαβαίνω να πάω μια βόλτα από τον Ματσούκα???

:musik009:

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω επίσης ότι ο NickL σκάει μύτη με ανοιχτό παράθυρο και χέρι απ' έξω υπό τις μελωδίες έντεχνης RnB και εναλλακτικής Rap μουσικής (rihanna, 50, britney, justin bieber κλπ).

...και μου κλέβει τη θέση... :p

Link to comment
Share on other sites

Να τονισω οτι ο koumle μας αφησε νωρις, για να παει στα σοροπια :liebe005:

Παντόφλα λεμε...............:sauer032:

Μιχάλη έφτασες σπίτι σώος ;

Ναι ολα καλά .

Ευτυχώς είχε τον φακο των 660€ ο Nickl και έγινε η δουλειά σωστά ,αλλα και καταγράφηκαν τον γεγονότων σε 720ρ .

Θα πάρω και γω ενα λεμε.Για τηλ δεν λεει , αλλα σαν αξεσουάρ για το αυτοκίνητο είναι Ζούυυυυυυυυπερ........:musik002:

Καλημέρα! Μαζεύεστε κάθε Παρασκευή και πάτε για καφεδάκι? :brutal006:

Οh yes

Εδω και πολλά χρόνια .Καποτε πηγαίναμε και για μάσα μετά ,αλλα τώρα πρέπει να προσέχουμε την σιλουέτα μας ......

Θα χαρούμε πολύ να σε δούμε οποτε έρθεις κατα δω

Link to comment
Share on other sites

Τι έχασα?

Το λάστιχο του Μιχάλη κάτι έπαθε και είχε ξεφουσκώσει τελείως - πίτα. Δοκιμάσαμε μία με τρόμπα του Κωστα αλλά δεν γινόταν τίποτα. Μετά φώτιζα εγώ (αλλά τραβούσα και βίντεο εν αγνοία μου) με το iPhone του NickL ενώ ο Μιχάλης άλλαζε ρεσέρβα. Μετά πήγαμε για σουτζουκάκια με τον Αλέξη - οι άλλοι φύγαν. Χρήστο, σου είχα το case στο αμάξι εχθες, αλλά πήρες απουσία. Χεχε. Δεν πειράζει, θα το δώσω στον Kats αυτό, και εσένα θα σου δώσω ένα SilverStone. Μπες στο site και πες μου ποιο θέλεις για να τους πω να το στειλουν απο Δευτερεα ;)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να σημειωθεί η απουσία του Deseri ο οποίος αφού ρώτησε αν θα πάμε στον καφέ μετά δεν έδωσε σημεία ζωής.

Δεύτερη απουσία ο Βασίλης.

Τι κάνουν τα οικογενειακά βάρη....:p

Πάνο οκ.. θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.