Jump to content



Full tower choice


x_fract

Recommended Posts

Εχω ενα μεγαλο προβλημα.Εχω 6 δισκους και θελω να παρω ενα μεγαλυτερο case.Eχω το Addtronics Mid tower.

Ποιο μου συνιστατε??Thermaltake Armor-coolermaster??;Ή καποιο ποιο εξειδικευμενο γιατι δουλευω video editing και θελω καλη ψυξη και ανετο.

Ευχαριστω.!

Link to comment
Share on other sites

Mια ψηφο για Coolermaster Stacker 830 Black:T:

Θα χρειαστεις ομως δυο 4-in-3 modules για τους 6 σκληρους (το ενα συμπεριλαμβανεται στην συσκευασια)

Eξαρταταται βεβαια και απο τα ποσα διαθετεις.Για πολλους δισκους εχει παρει το ματι μου και ενα τεραστιο LianLi αλλα απο τιμη πρεπει να ειναι πιο ακριβο απο το 830

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Προτείνω το Chieftec BA-01 του Πλαισίου όπως είπανε και παραπάνω.... :T:

Απλά τεράστιοι χώροι - πολλοί δίσκοι - φθηνό.... :T:

To ίδιο και από μένα, πολύ καλό κουτί για τα λεφτά του

Link to comment
Share on other sites

Xεχε ^^

Το Motzart κανά 300άρι λένε θα κάνει. Με τα λεφτά που διαθέτεις προτείνω το διαχρονικό Stacker STC-01. Αλλιώς το πολύ καλό Antec P180 (ίσως σου φανεί μικρό αλλά είναι κορυφαίο) ή κάποιο από τα πολλά Lian Li στην κατηγορία των χρημάτων που δίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι ειδα το Lian LI V1100 PLUS ειναι αρκετα καλο!

Απο θεμα ροης και εχει καλη θεση για τους δισκους.Και ενα Enermax που ειδα μου φανηκε καλο.

Full tower απο αποψη πλατους πιο πολυ ή τελοσπαντων καποιο που να με βολευει για τους δισκους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Guess again...

Μια χαρά τιμή για ένα "μικρό" κουτάκι. BTW βλέπω τεράστια διαφορά τιμής σε σχέση με αυτή που έχει το HAC (265 BWA, 290 SWA).

Εγώ για φθηνή σχετικά λύση θα έλεγα το Chieftec BA-01 απο Πλαίσιο αλλά και για λίγο πιο πάνω χρηματικά το 'κλασικό' Stacker !! Επίσης καλό φαίνεται και το Lian Li PC-G70

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο plessinho-13-

Εξάλου το ΤΤ με τα 72εκ. στο ύψος για κοίτα αν χωράει κάτω από το γραφείο σου...Εκτός αν το βάλεις δίπλα.

Για τα LianLi είναι άψογα αλλά κράτα τα λεφτά και πάρε κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.