Jump to content



πρόβλημα με mobo!!!!


plessinho

Recommended Posts

Ρε παιδιά εχθές πήρα μία μητρική abit aa8 από ένα παιδί και δεν μου κάνει post!!

Στην οθονούλα της μου βγάζει AF και μου κάνει ήχο σφάλματος!!!

Λίγο βοήθεια παιδιά τι σημαίνει το AF που μου βγάζει στην οθόνη;;;:help: :help:

Ευχαριστώ προκαταβολικά για κάθε σας απάντηση.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos19 [Σήμερα, στις 11:00]

Ποσες μνημες εχεις πανω?Αν εχεις 2 stick δοκιμασε με ενα

μία έχω τώρα!!!

μήπως ξέρεις τι είναι af που μου βγάζει ρε φίλε γιατί τα έχω πάρει πολύ ασχημα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://fae.abit.com.tw/eng/faq/qa/2000/2000100341.htm

Φιλε εδω ειναι οι post codes της Abit αλλα δεν εχει τον AF οποτε δες το παρακατω που εχει την εξηγηση των beep codes μπας και βρεις καμια ακρη

http://forum.abit-usa.com/showthread.php?t=98625

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο.Τι μαρκα ειναι οι μνημες σου?Ενας φιλος μου που ειχε αβιτ ειχε το ιδιο προβλημα και του εβγαζε και αλλους κωδικους εκτος απο τον ΑF και εφταιγαν οι OCz που ειχε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos19 [Σήμερα, στις 11:22]

Και κατι αλλο.Τι μαρκα ειναι οι μνημες σου?Ενας φιλος μου που ειχε αβιτ ειχε το ιδιο προβλημα και του εβγαζε και αλλους κωδικους εκτος απο τον ΑF και εφταιγαν οι OCz που ειχε

μία 512DDR2 533 της S3 έχω λες να παίζει κάτι με ασυμβατότητα;;;;

οι μνήμες δουλεύουν κανονικά σε άλλο pc!!!!

Link to comment
Share on other sites

το Af απ`οτι θυμαμε απο τη δικια μου,ειναι προβλημα με τις μνημες και κατα πασα πιθανότητα ασυμβατοτητα με τη μητρικη.Μου το εβγαζε και μενα οταν την πρωτοπηρα,με ενα σετακι Ocz.Μετα εβαλα Kingston και ολλα καλα.;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.