Jump to content



WebPlus Project Logging...


voudas

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

απο που τα πηρατε τα case badges.

Τεσπα επειδη ειμαι καινουργιος στο forum δεν ειχα δει το thread για το εν λογω project(που τωρα πια εχει τελέιωσει!)ευχομαι καλες δουλειες και για την συνεχεια! παντως πολυ καλο το ολλο design.Αν δεις Net cafes εδω στην Κρητη θα ξερασεις(εκτος τα G-net) ουτε στο εκατοστο δεν φτανουν το δικο σας θ αηθελα πολυ να ειμουν πανω να επαιζα σε κανα τουρνουα!Και κατι αλλο θα ηταν καλο αν επαιρνες πιο καλα gamegear για τα pc οπως κανενα mouse σαν τo copperhead που εχουν φτυνηνει τωρα πια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Melkon [Σήμερα, στις 14:01]

απο που τα πηρατε τα case badges.

Τεσπα επειδη ειμαι καινουργιος στο forum δεν ειχα δει το thread για το εν λογω project(που τωρα πια εχει τελέιωσει!)ευχομαι καλες δουλειες και για την συνεχεια! παντως πολυ καλο το ολλο design.Αν δεις Net cafes εδω στην Κρητη θα ξερασεις(εκτος τα G-net) ουτε στο εκατοστο δεν φτανουν το δικο σας θ αηθελα πολυ να ειμουν πανω να επαιζα σε κανα τουρνουα!Και κατι αλλο θα ηταν καλο αν επαιρνες πιο καλα gamegear για τα pc οπως κανενα mouse σαν τo copperhead που εχουν φτυνηνει τωρα πια!

παραγγελία από Αγγλία από ένα site, αν θες ψάχνω να βρω ποιο, 80 κομμάτια 63 ευρώ...

copperhead? δε νομίζω τα mx518 που έχω να είναι λίγα για τη χρήση τους... ίσα ίσα...

thx για τις ευχές...

Link to comment
Share on other sites

να φτιάξω topic "case badges"? λολ

25x25mm με διάφανο "θόλο"... τα λεγόμενα dommed badges...

βγαίνουν κ με αλουμίνιο από πίσω και με 3Μ αυτοκόλλητο αλλά πιο ακριβά... και έναν που βρήκα σε καλή τιμή είχε σταματήσει να φτιάχνει... πάντως αυτά είναι μια χαρά...

έχω βρει και έναν φτηνό πολύ σε αλουμίνιο από σερβία, αλλά παρόλλο που είναι μέσω γνωστού, ακόμα να μου απαντήσει στο mail που του έστειλα με τη μακέτα πριν κανα μήνα...

γιαυτό και είχα παραγγείλει και αυτά από το site αυτό για να έχω έστω κάποια στα χέρια μου για τα pc που πουλάμε...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ΟΚ, δεν ξέρω τι έχετε δει σε Internet Cafέδια άλλου τύπου, το συγκεκριμένο είναι μπροστά, πολύ.

Κύριο χαρακτηριστικό του είναι ότι δεν σταματά να ανανεώνεται ποτέ και το "team" του απαρτίζεται από πολύ καλά, ορεξάτα και προκομένα παιδιά.

Όποιος έχει διάθεση, κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ μέχρι το ξημέρωμα καθώς και Κυριακή απόγευμα μέχρι μεσάνυχτα θα με βρει στο πάγκο του admin να τον εξυπηρετήσω :) (νταξει μπορεί να είμαι και σε κανά PC να παίζω :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alexis2044

Αντε καλές δουλειές!!

Ωραία αφίσα! Από περιέργεια πόσα σας κοστίζει έκαστη;

thx. για τις αφίσες δε θυμάμαι ακριβώς πρπ 30λεπτά η μία (50x70 κουσέ)

Αρχική απάντηση από mech5107

Πολύ όμορφο το site παιδιά...

thx;)

Αρχική απάντηση από jpavly

Πάντως ΟΚ, δεν ξέρω τι έχετε δει σε Internet Cafέδια άλλου τύπου, το συγκεκριμένο είναι μπροστά, πολύ.

Κύριο χαρακτηριστικό του είναι ότι δεν σταματά να ανανεώνεται ποτέ και το "team" του απαρτίζεται από πολύ καλά, ορεξάτα και προκομένα παιδιά.

Όποιος έχει διάθεση, κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ μέχρι το ξημέρωμα καθώς και Κυριακή απόγευμα μέχρι μεσάνυχτα θα με βρει στο πάγκο του admin να τον εξυπηρετήσω :) (νταξει μπορεί να είμαι και σε κανά PC να παίζω :hehe: )

το αφεντικά σου είναι περήφανα για σένα και για το γλείψιμο, συνέχισε έτσι αλλά αύξηση δεν έχει:p xaxaxaxa

σκέφτομαι στο site να βάλω και ενημέρωση για το πότε είναι ο γορίλλας εδώ για να είναι stanby τα γκομενάκια και μόλις το δουν να έρχονται για τον γόη...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.