Jump to content



WebPlus Project Logging...


voudas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από DarkSaga

βρες και βάλε ζελατίνα η πολύ λεπτό πλέξυ κίτρινο μπροστά τις οθόνες που αποτελούν υην παραφωνία ρε κάγκουρα....

αφού πιάνουν τα χέρια σου καντο

στο μυαλό μου είσαι... έχω ήδη πάρει κίτρινο πλέξυ... αλλά αν σκεφτείς ότι μου πήρε κανα 3μηνο να βγάλω τις νέες φωτό, καταλαβαίνεις πόσο free χρόνο έχω...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από o polonos

Απιστευτη γκομενοπαγιδα :hehe: :hehe:

ναι, ειχαμε σκασει γλυφαδα τις προαλλες με τον κωστα να κραταε το tower και εγω το prommie και εγινε χαμος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Σήμερα, στις 01:28]

ναι, ειχαμε σκασει γλυφαδα τις προαλλες με τον κωστα να κραταε το tower και εγω το prommie και εγινε χαμος :hehe:

:worship: :D θυμάσαι ρε? το άλλο το κόλπο με τον εύκαμπτο και τις τρεις τύπισες????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

ναι, ειχαμε σκασει γλυφαδα τις προαλλες με τον κωστα να κραταε το tower και εγω το prommie και εγινε χαμος :hehe:

Αρχική απάντηση από Voudas

:worship: :D θυμάσαι ρε? το άλλο το κόλπο με τον εύκαμπτο και τις τρεις τύπισες????

Αρχική απάντηση από Athens2004

Τρείς ε ? Δεν με φωνάξατε και εμένα που έχω μεγάλο ευκαμπτο ? :D

:hehe: You need vacation... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

:hehe: You need vacation... :hehe:

με φαντάζεσαι? αραχτός παραλία - φραπεδιά - λαδάκι - ξαπλώστρα - και δίπλα η "γκομενοπαγίδα" ανοιχτή με μια μπαλαντέζα από την καντίνα της παραλίας... ω ρε τι έχει να γίνει... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ρε βαλτε καμια φοτο και για μας τα χωριατοπαιδα μεσα απο το μαγαζι εν ωρα δρασης με σας:p

έχω κάτι φωτό με τον γοριλάκο εν ώρα δράσης με την αγγελικούλα στην τουαλέτα αλλά είναι ανήλικη και θα έχουμε πρόβλημα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

έχω κάτι φωτό με τον γοριλάκο εν ώρα δράσης με την αγγελικούλα στην τουαλέτα αλλά είναι ανήλικη και θα έχουμε πρόβλημα... :hehe:

βαλτε την Κωνσταντινε,ετσι και αλλιος για μεσα ειναι το ατομο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

υπολογιστές οι ίδιοι ακόμα (πιο πολύ είναι γραφειοκρατικό, αν προσθέσω θέλω νέα άδεια...)... κάτι ετοιμάζουμε πάντως...

η δουλειά πολύ καλά... ασχολούμαστε και με άλλα πράγματα τώρα πολύ... web sites (άντε να τελειώσει κ το δικό μας σε μερικές μέρες) - έντυπα - pc service - πωλήσεις κλπ

φτιάξαμε και δικά μας case badges:D:D

post-33-1416073332,7394_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.