Jump to content



WebPlus Project Logging...


voudas

Recommended Posts

Κωστα τωρα το ειδα και πραγματικα χαζεψα τελειως.

Φιλε σου ευχομαι οτι καλυτερο για το μαγαζι. Ολα δειχνουν οτι εχει γινει με αρκετη προσωπικη δουλεια και μερακι και γι'αυτο αλλωστε θα παει τελεια.

Καλες δουλειες με πολλα $$$.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Τι άκουσα? Θα γίνει διαγωνισμός υπερχρονισμού από labίτες στα εγκαίνια?

Δεν βάζεις καλύτερα να περάσει κανένα κοπάδι από ταύρους μέσα από το μαγαζί ...

Λιγότερες ζημιές θα έχεις...

Πάντως βρήκαμε το νέο μας στέκι για καφέ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Χθες, στις 13:17]

πρέπει να ξέρεις πως λύνονται, είναι συνδυασμός 2 κινήσεων που θέλει κ αρκετή δύναμη... θα δούμε στην πράξη...

Εμένα μου λες που όλο το καλοκαίρι φόρτωνα το φορτηγό με πλακάκια και για να δέσω τους ιμάντες μου έβγαινε η πίστη :flex:

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, κατεβάζω 2ο ΤΥΑΔ για καμιά μάχη...

Το μαγαζί είναι πραγματικά υπέροχο (για όσους δεν το έχουν δει), αλλά υπεροχοτερότερο είναι χαλαρά το γραφείο στον όροφο...! Εκεί είναι η κ@.λα..!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

Με τι γραμμή τα "εξοπλίζετε" ?

Αρχική απάντηση από Voudas [28-10-2006 16:31]

3. μέχρι να έρθουν οι σοβαρές γραμμές θα είμαστε με 3x2mbit adsl πάνω σε pc-router με mikrotik που θα κάνει το διαμοιρασμό, policy routing κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

ετυχε να περναω απο εκει... ετυχε να εχω μαζι μου τον Βασιλη ... ετυχε να εχω και την nikon μαζι ... :D

enjoy!

the foundation

dsc0731yo3.th.jpg

αριστερα mischeif και δεξια sotosx... μεχρι πριν 2 μερες δεν ειχαν ιδεα απο CS Source... τωρα ομως ... :devil:

dsc0700qu1.th.jpg

ελαχιστα τα PCια που ειναι ελευθερα... (hot tip, δεξια η μπυριτσα και δεξια η κολωνια ... :p )

dsc0691su9.th.jpg

τιγκα το μαγαζι!

dsc0737ct3.th.jpg

Δεν ξερω γιατι βγηκε ετσι ο Βασιλης στην photo, δεν καναμε τιποτα, απλα ειδαμε μια περιεργη ταινια πριν δυο μερες σε κασετα (κατι μλκιες ηταν με ενα πηγαδι μια σκαλα και κατι τετοια, την γυρισαμε στο video club και τους αναγκασοαμε ολους να την δουν για αντιποινα στην βλακεια που μας εδωσαν) :laughing:

dsc0721pp1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βάγγο δεν άντεξες...

Τσίμπησες τη φωτογραφική και τρελαθίκατε στις φώτο...:p

Σκέτη ομορφιά το μαγαζί!!! Δικαιολογημένος για την αδυναμία σου στις φώτο...:p

Καλορίζικο και καλές δουλειές στον Vouda για μία ακόμα φορά :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BassJunkies

Βάγγο δεν άντεξες...

Τσίμπησες τη φωτογραφική και τρελαθίκατε στις φώτο...:p

Σκέτη ομορφιά το μαγαζί!!! Δικαιολογημένος για την αδυναμία σου στις φώτο...:p

Καλορίζικο και καλές δουλειές στον Vouda για μία ακόμα φορά :T:

εχουν χασει πολυ σε ποιοτητα οι photo απο το paint που εκανα το resize :(

Link to comment
Share on other sites

thanks παιδιά...

το μαγαζί δεν είναι έτοιμο 100%, αύριο μπαίνει ταμπέλα και κάποιες από τις παραστάσεις μέσα... αμμοβολές στα τζάμια κλπ... δε γινόταν να μην ανοίξουμε όμως θα τρώγαμε ξύλο:D:D

πάντως από κόσμο για 4 μέρες λειτουργία και χωρίς πρόμο είμαστε ευχαριστημένοι... 19.00-00.00 το μαγαζί ήταν φουλ... κ το ευχάριστο είναι ότι το γυναικείο φύλο μας έχει τιμήσει δεόντως... πολύ ξύλο στο cs από κάτι τύπισες:D

θα ποστάρω αύριο κι εγώ κάποιες ακόμα φώτος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

κ το ευχάριστο είναι ότι το γυναικείο φύλο μας έχει τιμήσει δεόντως... πολύ ξύλο στο cs από κάτι τύπισες:D

τι λες τωρα... παω να γυαλισω το bullup

Link to comment
Share on other sites

Καλές δουλείες παίδες

Το μαγαζί είναι τέλειο. Σε αντίθεση με τα περισσότερα χαμηλοτάβανα, τεκέδες netcafe, αυτό σου φτιάχνει τη διάθεση.

Όποιος ψάχνει bitch για να ξεσκάσει-ξεδώσει λίγο σε cs και mcrae παρακαλώ pm στο χρήστη GoriLLakoS. :devil: :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.