Jump to content


Φρεσκάρισμα του Xaser III εν όψη αναβαθμίσεων (γενικά)


Bassjunkies

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από mortisboy [Σήμερα, στις 18:30]

...πολύ ωραία δουλειά BassJunies ...μπράβο σου :T: ...άλλη φάση τα χρώματα αυτ/των και ο φούρνος....βλέπε πατέρας φαρνατζής :)

τον δικό σου φυσικά εννοείς...:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Nice ρε πολύ καλή δουλειά!!!!!!!!!

Το μόνο πράγμα που δεν μου πολύ αρέσει είναι η τοποθέτηση στις λάμπες.. μιας και έχουμε το ίδιο κουτάκι θα σου πρωτινά το εξής 4x UV τοποθετημένα έως εξής.

1)πάνω πίσω από το emi shield τις πόρτας

2)πίσω από την μπάρα που είναι κάτω από το τροφοδοτικό που κάνει σαν Π

3)κάτω κάτω Μπροστά από τους σκληρούς και την κοπή για το Phase

4)και κάθετα στην πίσω μεριά του κουτιού διπλά από τα fans και τα pci έτσι δεν θα φενοντε από το παράθυρο και θα διαχέατε παντού το φως

Τοποθετημένες όλες από την μεριά του παραθύρου και όχι προς τα μέσα όπως έχεις κάνει εσύ

Πόσο πήγε το βάψιμο???? Μιας και θέλω και εγώ να κάνω στο δικό μου ίδιο κουτάκι.

Link to comment
Share on other sites

Τα χρώματα και γενικά όλα τα υλικά είχαν 30ευρά. Ο φαρνατζής επειδή είναι φίλος δεν μου πείρε τίποτα αλλά από μια ερώτηση που του έκανα για ένα φίλο ήθελε 60 ευρώ για όλα +τα υλικά...

Όσο για τις λάμπες ευχαριστώ...θα το δοκιμάσω :T:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραιο(κ εγω αυτό εχω)Αλλα κατα την γνώμη μου μεσα θα ηταν καλύτερο να το έβαφες καποιο αλλο χρωμα ποιό ανοιχτο ωστε να τονίζεται η μητρική κ να μην φένονται τα καλλώδια με το παραμικρο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από BassJunkies [03-10-2006 17:42]

σχεδόν έτοιμο με το παλιό mobo πάνω...

αυτη η φωτο με εφτιαξε αγρια!! :p

πολυ λεει το μαυρο ματ στο εσωτερικο..

πολυ καλη δουλεια γενικοτερα... :T: μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.