Jump to content



Hwbot Ομάδα


Recommended Posts

Δικιο εχεις αδερφε αλλα με τοση αφραγκια που εχει πεσει ποιος να παρει καρτες και ΕΕ επεξεργαστες. Αν ειχαμε κονε(intel,oktabit,plaisio κλπ) κατι θα γινοταν.

Εγω μερικους ποντους που ειχα τους πηγα σε μια σοβαρη κατα τη γνωμη μου ομαδα. Αν ομως αποφασισουμε ολοι να ξανασχοληθουμε τοτε ειμαι ο πρωτος που θα τους μεταφερω πισω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως χρειαζόμαστε χορηγούς.

Μπορούμε να αρχίσουμε να παίρνουμε τα χρυσά σε παλιές κατηγορίες (εγώ έχω βάλει στόχο να πάρω το χρυσό στο SuperPi 1M του Turion Ml-30) και να μαζεύουμε ποντουλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τα παιδιά προσπαθούμε . Είχαμε κάποιες ατυχίες στο hardware αλλά κάτι θα γίνει τώρα πιστεύω με το 1156. Ο στόχος είναι να περνάμε καλά, όχι οι πόντοι.

Πάντως θα ήθελα να οργανώσουμε ένα event ρε παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως χρειαζόμαστε χορηγούς.

Μπορούμε να αρχίσουμε να παίρνουμε τα χρυσά σε παλιές κατηγορίες (εγώ έχω βάλει στόχο να πάρω το χρυσό στο SuperPi 1M του Turion Ml-30) και να μαζεύουμε ποντουλάκια.

Για μενα το Ηwbot δεν ειναι κατι που αξιζει.:)

Δεν υπαρχει κινιτρο..και οι χορηγιες μετρανε μια χαρα.;)

Οτι κανω/κανουμε/καναν ποιο παλια σαν ομαδα..ηταν προφανως για να περναμε καλα.Τπτ αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος μένει ΑΘήνα ; :D (μένουν αρκετοί )

Όμως οι περισσότεροι στο OOS είμαστε. γέννημα θρέμμα του Λευκού Πύργου. Γενικά όλη η πόλη ειναι OOS εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος μένει ΑΘήνα ; :D (μένουν αρκετοί )

Όμως οι περισσότεροι στο OOS είμαστε. γέννημα θρέμμα του Λευκού Πύργου. Γενικά όλη η πόλη ειναι OOS εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.

Παλιά ίσως. Η κοινότητα μας πλέον έχει επεκταθεί σε όλα τα μέρη της Ελλάδος.

Μη ξεχνάς και τα μέλη της Ιρλανδίας banana

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ποιος μένει ΑΘήνα ; :D (μένουν αρκετοί )

Όμως οι περισσότεροι στο OOS είμαστε. γέννημα θρέμμα του Λευκού Πύργου. Γενικά όλη η πόλη ειναι OOS εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων.

Ποιον λιγων??:p

Και Cyprus Dept. εχουμε...

Και Xanthi Dept. εχουμε..

Και Volos Dept εχουμε..

Και Kalamata Dept. εχουμε..

κτλ κτλ..

Ετυχε απλα να βρεθυμε καποια φαση ολοι στην φτωχομανα..:D

Link to comment
Share on other sites

κανα dept εδω κατω θα γινει ?

ή ειμαι μονος μου ?

ακομα και εδω συνοριοφυλακας....

Αν βρεις 2-3 άλλα άτομα για bench party, ανεβάζω εγώ 3 δικούς μου [+1 εγώ] για τρελο benching. :D [Για Ηράκλειο μιλάμε]

Link to comment
Share on other sites

Αν βρεις 2-3 άλλα άτομα για bench party, ανεβάζω εγώ 3 δικούς μου [+1 εγώ] για τρελο benching. :D [Για Ηράκλειο μιλάμε]

xmxmxm......

κατσε να παρω ενα φιλο να δω αν εχει ακομα το ss και απο 15/01 που θα κατεβω σου λεω !

Link to comment
Share on other sites

Σας φαίνεται valid αυτό [για hwbot]; Αν είναι, παίρνω χρυσό στο 3dmark01 @ ATi X700 Mobility.

http://i50.tinypic.com/257lug8.jpg

http://service.futuremark.com/compare?2k1=9554824

η αναλυση...

επρεπε να ειναι 1024×768x32bit.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.