Jump to content



Dell Ultrasharp 2407WFP


mortisboy

Recommended Posts

....προχτές που χάζευα στο ocuk πήρε το μάτι την παραπάνω γνωστή οθόνη, βγάζω που λέτε τα τεφτέρια μου και βλέπω ότι βγαίνει 853 χωρίς τα μεταφορικά...είναι πολύ καλή τιμή για αυτήν την οθόνη ή εμένα μου φαίνεται??

Έχω ψηθεί πολύ άσχημα λέμε :drool:

Για πείτε λοιπόν...

OcUK

Link to comment
Share on other sites

αν δεις και στο forum τους θα παρατηρησεις οτι εχουν γινει παρα πολλες αναφορες μια μειωση τιμης της συγκεκριμενης. και αναμενεται να πεσει και αλλο το νοεμβριο ελεγε ενας. μηπως θα βγει κανα καινουριο μοντελο και πεφτει τοσο? :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 12:39]

Από τιμή μία χαρά είναι και το A02.

Αλλά δεν υπερβαίνει τα 2kgr ΜΑΧ που στέλνει Ελλάδα?

..ναι οντως εχεις δικιο σε αυτο...αλλα απο οτι καταλαβα με το αναλογο κοστος μπορουν στην στειλουν!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να μπω τωρα στο dell.com, αλλα χτες που μπανιζα, στο Αμερικα πρεπει να εχει $800. Το οποιο μεταφραζεται σε 800 ευρω, με τα ΦΠΑ και τα ρεστα. Πιο πολυ εντυπωση μου εκανε τα $1400 της 3007wfp. Παντως φυσιολογικη φαινεται η τιμη.

Το καλο με το οτι θα παιξει φανταριλικι ειναι οτι θα βγουμε και θα χτυπησουμε 30-αρα στα <1000euro

Link to comment
Share on other sites

Σκεπτόμουν να την αγοράσω και εγώ, αλλά απογοητεύτηκα

Χοροστατούντος του spc λένε ότι υπολείπεται αρκετά της Samsung 244T σε χρωματική πιστότητα, ενώ δεν έχουν τεράστια οικονομική απόσταση.

Όμως αν παίζεις διαδικτυακά παιχνίδια με την 244T θα σου έχουν κάνει ήδη τρισάγιο όταν θα δεις τον αντίπαλο, εξαιτίας του input lag, όπως έγραψε ο GruntGR.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.