Jump to content



Το καλύτερο anitspyware-anitvirus


_K_Marios_

Recommended Posts

Γεια σας,

θα ήθελα να μου πείτε πίο ειναι κατα την γνώμη σας το πιο καλο antispyware η τα πιο καλά antispyware!

κ πιό ειναι το πίο καλό-αποδοτικό-κ ελαφρή για το σύστημα antivirus!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ARVAS

Kaspersky imo. Και σαν antivirus και σαν ολοκληρωμενη σουιτα..

Και το ad-aware σαν antispyware που ειναι free.

+1. Το εμπιστεύομαι εδώ και 5+ χρόνια, δε με έχει απογοητεύσει ποτέ. Και η καινούρια σουίτα είναι τρομερή.

Εναλλακτικά το NOD32 είναι σχεδόν εξίσου καλό antivirus και αρκετά πιό ελαφρύ.

Για antispyware ρίχνεις μια ματιά στο Spybot S&D, επίσης freeware.

Link to comment
Share on other sites

Κατα την γνωμη μου το NOD32:worship: ειναι το καλυτερο απο ολα τα αλλα anti-virus. Μεχρι περυσι πιστευα πως οι καλυτεροι anti-virus ειναι οι norton και οι Μcafee:rip: . Ολλα ομως αλλαξαν οταν βγηκε αυτος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MANOSPC [Σήμερα, στις 21:04]

ENA AKOMH KAΛO ΑΝΤΙ-VIRUS ΕΙΝΑΙ Ο BITIDEFENDER O OΠOIOΣ EINAI TO IΔIO KAΛOΣ ME TON ΝΟD32.:jump1: :jump1:

ειναι ομως το ιδιο ελαφρυ ????? nod32 και απο μενα
Link to comment
Share on other sites

Αφού πλερώνεις θα σου συστήσω το Nod32 σαν καλό και ελαφρύ, ή το Kaspersky σαν θηρίο antivirus, αλλά πιο βαρύ.

Antispyware εγγύηση δεν υπάρχει. Έχω δοκιμάσει τα άπειρα, κανένα δεν τα βρίσκει όλα. Γνώμη μου είναι να πάρεις το Ad-Aware, το Spybot S&D και το ewido και να τα τρέχεις όταν θέλεις και τα 3.

Το BitDefender δεν το συνηστώ, το έχω δει να αφήνει ιούς πίσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να σας κανω μια ερωτηση μιας και για προγραμματα Antivirus και Internet Security δινω καθε χρονο απο 50-100.

Εχω δοκιμασει απο Norton Antivirus και Internet Security,

Mcafee Antivirus και Internet Security,

Kaspersky Antivirus και Internet Security,

F-Secure Antivirus και Internet Security,

Nod32 Antivirus,

Avast Antivirus,

AVG Antivirus,

Avira Antivirus,

Computer Acossiates Antivirus,

Panda Antivirus και Internet Security,

Με αλλα λογια σχεδον τα παντα και ειμαι δυσαρεστημενη απο ολες τις εταιρειες για διαφορετικους λογους.

Παραδειγμα απο την Norton και την Panda ειναι παρα πολυ βαρια προγραμματα και μου κολανε τον υπολογιστη.

Kaspersky μου πεταει μια ζωη οποια εκδοση και αν βαλω ενα μπλε παραθυρο μηνυμα οτι υπαρχει ενα προβλημα με καποιο αρχειο τις Kaspersky και κλεινει το antivirus απο μονο του και μου λεει ο υπολογιστης σας δεν προστατευεται απο ιους.

Οι αλλες εταιρειες δεν βρισκουν ουτε καν τους ιους.

Αλλες παλι που βρισκουν δεν τους καθαριζουν αλλα ουτε να τους διαγραψουν δεν μπορουν πχ. Mcafee, Nod32, F-Secure.

Τι κανω σε αυτην την περιπτωση?

Εχει κανεις να μου προτεινει καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.