Jump to content



gothic 3


μανος1980

Recommended Posts

σε εμενα τρεχει με ολα μαχ αλλα εχει λαγκ και τρωει κατι ψηλοκολληματα με λιγα λογια και 1024 768 που επεσα δεν ειδα καμια μεγαλη διαφορα ,ποντα μιλαω για την 1.1 εκδοση .

Πιστευω οτι με κανα πατσ 8α βελτιω8ει η αποδοση του

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Σιγά ρε που με 1γβ δεν παίζεται εδώ το λαπτοπ και κάτι κάνει και περιμένω το άλλο στο οποιο λογικά θα πάει καλα... παίζει ρόλο και η ταχύτητα του δίσκου επειδή πάντα χρησιμοποιεί χώρο από το δίσκο στο 2 σου έλεγε κι όλας την ώρα που ξεκινούσε ότι δεσμευε χώρο απλά τώρα δε το λέει και στη τελική το ίδιο γίνεται :p πάντα θα διαβάζει από τον σκληρό..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [22-10-2006 15:54]

Αραγε υπαρχει κανεις που να εχει κανει τιποτα στο game.Χρειαζομαι walkthrough ΑΜΕΣΩΣ

τι χαος ειναι τουτο ρε? Δεν εχω καταλαβει τι και που και πως.

Θα σου πώ δυο λόγια για να σου εξηγήσω λιγάκι τον τρόπο σκέψης.Μπορείς να πας με το μέρος των ΟΡΚ ή των REBELS(οι άνθρωποι που δεν σκλαβώθηκαν και κάνουν επανάσταση).Απο εκεί και περα κοιτάς να κάνεις κινήσεις για να επιτύχεις τον σκοπό σου.Βέβαια είναι λιγάκι γενικό αυτό αλλά έτσι είναι το GOTHIC διαμορφώνεις τον χαρακτήρα όπως εσύ θέλεις.

Προσπάθησε να κινείσαι στο περιβάλλον γύρω απο τις πόλεις και να σκοτώνεις τέρατα για να μαζεύεις experience και να μαζεύεις learning points γιατι οσα πιό πολλά μαθαίνεις τόσο πιο πολύ βγαίνεις κερδισμένος μέσα στο παιχνίδι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender [23-10-2006 14:04]

Σιγά ρε που με 1γβ δεν παίζεται εδώ το λαπτοπ και κάτι κάνει και περιμένω το άλλο στο οποιο λογικά θα πάει καλα... παίζει ρόλο και η ταχύτητα του δίσκου επειδή πάντα χρησιμοποιεί χώρο από το δίσκο στο 2 σου έλεγε κι όλας την ώρα που ξεκινούσε ότι δεσμευε χώρο απλά τώρα δε το λέει και στη τελική το ίδιο γίνεται :p πάντα θα διαβάζει από τον σκληρό..

Ο σκληρός μου είναι o Raptor 740ADFD, έχω κάνει defragment & ελεύθερος χώρος 55,7GB...

Όταν λες κάτι κάνει το λαπτοπ τι είναι ακριβώς αυτό που κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FocusX

Ο σκληρός μου είναι o Raptor 740ADFD, έχω κάνει defragment & ελεύθερος χώρος 55,7GB...

Όταν λες κάτι κάνει το λαπτοπ τι είναι ακριβώς αυτό που κάνει;

'Αλλο το κομμάτι για τον σκληρό δίσκο και άλλο για το λαπτοπ :p το είπα επειδή πολλοί ανάφεραν ότι το παιχνίδι έχει τρελές απαιτήσεις -και ναι όντως έχει- απλά ακόμα και με το λαπτοπ κατάφερα να κάνω λίγα quest να δω τι παίζει στην αρχή του παιχνιδιού γενικώς...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τώρα που το θυμήθηκα μπορεί κανείς να μου πει πως στο καλό κάνω complete το orc quest για να καταστρέψω το Reddock? Πρέπει να τους κατεβάσω όλους? Επειδή δοκίμασα να καθαρίσω σχεδόν όλους τους unique named charas χωριστά και δεν έγινε και τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.