Jump to content



gothic 3


μανος1980

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Θεόβαρο είναι το λαπτοπ τα είδε όλα και αναγκαστικά θα κουβαλήσω το desktop στα Χανιά από Αλεξανδρούπολη για να παίζω άνετα :hehe: αλλά άμα τα κατεβάσεις όλα στο απόλυτο μηδέν γίνεται playable με 1γβ ραμ και μια χ600 που έχει το λαπτοπ... θα δούμε τι θα κάνει και το άλλο τώρα... Αν και είναι πολύ ωραίο, τουλάχιστον δε θέλει 1st person για να σκοτώνεις τα τέρατα :p

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω το ξεφτιλησα κιολας του εβαλα 8 αα και 16 af. κλοκαρα τον κονροε παλι μπας

και σωθει η κατασταση. για να κατεβαζω τα φιλτρα. πολυ ωραια γραφικα παντως ειδικα ο

περιβαλλον χωρος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια για αφτα τα γραφικα ειναι πολυ απαιτητικο αλλα τι λες μολις βλεπουμε intel core duo απο εδω και στο εξης εμεις οι amdαδες 8α πρεπει να τρεχουμε!

παντως να σας πω εδς ετρεχα με ολα φουλ το ντεμο του fear xtraction point και τωρα 8α με αγχωσει ενα gothic 3 δεν παει να γκοθχ γκουχ

Link to comment
Share on other sites

φένεται αρκετά ενδιαφέρον.αλλά δέ γίνεται να το ευχαριστηθώ με τις τωρινές "επιδόσεις". είναι όντως απαράδεχτο. Έβαλα όλα LOW κ 1024χ768 και πάλι τα αποτελέσματα δεν ήτανε ΚΑΘΟΛΟΥ ικανοποιητικά. Απείρως πιο βαρύ απο το OBLIVION. ’ν δε γίνει κάτι με κάποιο patch, απλά δέν θα ασχοληθώ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα, διαβάζει συνέχεια από το σκληρό και σπασίματα συνεχώς (όλα medium)

Unplayable δυστυχώς, αφήστε που δε μ'αρέσει και ιδιαίτερα.

Τώρα περιμένω το Dark messiah of might & magic,(η source engine που χρησιμοποιεί είναι απείρως ελαφρότερη) και βέβαια το NWN2 :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FocusX

Κι εμένα, διαβάζει συνέχεια από το σκληρό και σπασίματα συνεχώς (όλα medium)

Unplayable δυστυχώς, αφήστε που δε μ'αρέσει και ιδιαίτερα.

Τώρα περιμένω το Dark messiah of might & magic,(η source engine που χρησιμοποιεί είναι απείρως ελαφρότερη) και βέβαια το NWN2 :jump: :jump:

Αποτελεσματικότερη και πολύ καλογραμμένη θα έλεγα είναι η source...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 15:54]

Αραγε υπαρχει κανεις που να εχει κανει τιποτα στο game.Χρειαζομαι walkthrough ΑΜΕΣΩΣ

τι χαος ειναι τουτο ρε? Δεν εχω καταλαβει τι και που και πως.

μαθε αγγλικα, εδω περα αλλα ζωα στο oblivion δεν ξερανε πως να κανουν lvl up :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist [Σήμερα, στις 17:18]

Αποτελεσματικότερη και πολύ καλογραμμένη θα έλεγα είναι η source...

Αμα ειχε και υποστηριξη για dual core καλα θα ητανε, μιας και ειναι αρκετα εως πολυ cpu intensive, θελει να μαμησει η 1900xt μου στο lost coast και σε καποιες σκηνες ο venice στα 2.5ghz δεν την αφηνει, οταν πηγαινανε στο guru3d τον fx-57 στα 3.6 ΠΑΛΙ βλεπανε βελτιωση ακομα και με τα graphics settings να εχουν φτασει στον θεο, επισης το netcode ειναι τρυπιο το τι βολες κανω και μου κανουν καθε φορα που παιζω λιγο CSS δεν περιγραφονται :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Αμα ειχε και υποστηριξη για dual core καλα θα ητανε, μιας και ειναι αρκετα εως πολυ cpu intensive, θελει να μαμησει η 1900xt μου στο lost coast και σε καποιες σκηνες ο venice στα 2.5ghz δεν την αφηνει, οταν πηγαινανε στο guru3d τον fx-57 στα 3.6 ΠΑΛΙ βλεπανε βελτιωση ακομα και με τα graphics settings να εχουν φτασει στον θεο, επισης το netcode ειναι τρυπιο το τι βολες κανω και μου κανουν καθε φορα που παιζω λιγο CSS δεν περιγραφονται :p

Η έλλειψη για dual core υποστήριξη είναι το μόνο που λείπει...το netcode δεν έχει να κάνει με τη source. Βάλε και πότε βγήκε η source και τα αποτελέσματα που δίνει ακόμα και σήμερα και με τι resources, και κάνε την αντίστοιχη σύγκριση (δυσμενέστερη ήδη λόγω νεότητας κυκλοφορίας) με τις πιο καινούριες μηχανές και πες μου...;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.