Jump to content



Football manager 2007


Vadergr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από takiskl

Ποιες ειναι οι σημαντικοτερες αλλαγες σε σχεση με το προηγουμενο;

Δες εδώ:

www.fmgreece.gr/page.php?page=&id=319

www.fmgreece.gr/page.php?page=&id=327

www.fmgreece.gr/page.php?page=&id=333

Πιο αναλυτικά στο αντιστοιχο forum του παραπάνω site.

Link to comment
Share on other sites

έφυγα να το αγοράσω... μέχρι χθές έπαιζα το fm2006 και πάω να βρώ διαφορές. έχω ακούσει ότι αλλάζει ο τρόπος κλήρωσης του Champ league και γίνεται λες και πέφτουν κάτι μπαλάκια με τις ομάδες. Ξέρετε άμα ισχυεί?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous [Χθες, στις 18:39]

έφυγα να το αγοράσω... μέχρι χθές έπαιζα το fm2006 και πάω να βρώ διαφορές. έχω ακούσει ότι αλλάζει ο τρόπος κλήρωσης του Champ league και γίνεται λες και πέφτουν κάτι μπαλάκια με τις ομάδες. Ξέρετε άμα ισχυεί?

αν γινει και αυτο θα ειναι σουπερ!

ακουσα οτι εχει φανερα υποβαθμισμενους ομως τους ελληνες παικτες...

αληθευει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud [Σήμερα, στις 21:07]

ακουσα οτι εχει φανερα υποβαθμισμενους ομως τους ελληνες παικτες...

αληθευει???

H αληθεια ειναι οτι με ειχαν ρωτησει πριν 1-2 μηνες τη γνωμη μου για τα ratings των ποδοσφαιριστων της superleague, αλλα δεν περιμενα να λαβουν τοσο "τοις μετρητοις" την γνωμη μου. :devil: :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

αν γινει και αυτο θα ειναι σουπερ!

ακουσα οτι εχει φανερα υποβαθμισμενους ομως τους ελληνες παικτες...

αληθευει???

Εχουν ριξει τα στατιστικά όλω των παιχτων παγκοσμίως για να ξεχωρίζουν οι καλοι παίχτες απο τα αστέρια.

Οσον αφορά τα bugs που αναθερθηκαν υπάρχουν κάποια αλλα είναι πολιτικη της εταιρείας για να βγαλει patch μετα και να δυσκολέψει αυτους που το έχουν μη αυθεντικο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud

κανενα wonderkid θα μαθουμε??? :D :D :D

xaxa αι ντε!!! πλακα, πλακα με τα λεφτα που εχουν οι ελληνικες ομαδες δεν μπορεις να κανεις και πολλα πραγματα!! σημερα "επεσε" στα χερια μου και μενα και οφειλω να ομολογησω πως δεν ενθουσιαστικα, δυστυχως! δεν εχει πολλα καινουργια πραγματα, σαν το προηγουμενο ειναι απλα με τις νεες μεταγραφες και με μερικα μπιχλιμπιδια παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.