Jump to content



Football manager 2007


Vadergr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από theHitma@n [Χθες, στις 19:47]

δεν εχει πολλα καινουργια πραγματα, σαν το προηγουμενο ειναι απλα με τις νεες μεταγραφες και με μερικα μπιχλιμπιδια παραπανω

Μαλλόν δεν κοίταξες καλά:

Νεο σύστημα scouting

Feeder clubs

Player interaction

Media Interaction

Oposition instructions

Διαχωρισμός training -Coaches

Κλήρωση σε Ευρώπη

και άλλα που δεν θυμάμαι τώρα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ang3l

Παίδες από πού αλλάζεις την ανάλυση στο παιχνίδι? Το παίζει ο αδερφός μου και τώρα με την wide την οθόνη τα γράμματα φαίνονται κάπως γιατί κάνει stretch..

Δεν αλλάζει δοκίμασε με διαφορετικο skin

Skins, logos, kits κλπ στο www.sortitoutsi.net(είναι λίγο βαρύ αλλά έχει τα πάντα)

Επίσης τκεκαρε και το ελληνικο www.fmgreece.gr τώρα παρατήρησα ότι σκάνε μύτη σιγια σιγα τα πρωτα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

previewpw2.png

για οποιον δεν καταλαβε...

ειναι ενα pack που σου εμφανιζει στον αγωνα την αυθεντικη εμφανιση της ομαδας και οχι αυτες τις μονοχρωμες...

Απλα κανεις extract στο C:\........\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures

ειναι κορυφαιο!!!:T:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

παιδες σημερα μου παρουσιασε το εξης προβλημα. κανω load απο το σημειο που το εχω αφησει παταω continue για να γινουν καποια παιχνιδια CL και με πεταει στην επιφανεια με το εξης σφαλμα " A serious error was entountered and the application will close.An error file has been generated in: μπλα μπλα μπλα" ........τι λετε να κανω? ειναι αμαρτια να ξεκινησω απο την αρχη. να σας πω οτι το παιχνιδι ΔΕΝ ειναι αυθεντικο...........

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησε να ανεβασεις thn Virtual memory...Μηπως κλεινει αυτοματα η εφαρμοφη λογω λιγης μνημης ;

Αν ειναι μεγαλο το load file ισως δε φτανει η μνημη..

Δε το εχω παιξει ποτε το παιχνιδι , δε ξερω συμπεριφορα αλλα δε μπορω να σκεφτω και κατι αλλο :)

Link to comment
Share on other sites

οκ το εφτιαξα(ευτυχως:D )....κατεβασα το patch 7.0.1 και ειναι κυριλε τωρα.....αν και μ φαινεται οτι εγινε λιγο πιο αργο,τεσπα δεν με νοιαζει.αφου παιζει και παλι, ειμαι κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.