Jump to content



7800 GTX Knock-Out 256 MB με 189 ευρω


leontt

Recommended Posts

Σιγά την προσφορά με 199 δίνανε την Χ1900ΧΤ και την 7900GT με 256MB που ήταν κατα πολύ ανώτερες απο την 7800GTX άσε που την αντίστοιχη albatron την πουλάγανε απο το καλοκαίρι με 200 ευρώ, πολύ αργα για 7800!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

καλη καρτα ειναι απλα αργησανε..

Επρεπε να ξεκινησουν με αυτη..

Τωρα με τις Χ1900Χτ στα 200 καλομαθαμε..:p

με αυτην ξεκινησαν.. δυστυχως ή ευτυχως ,τοτε δεν προλαβα e-VGA,αλλά μια albatron..

φαινεται ξαναεφεραν e-VGA η οποια έχει κ καλυτερα ρολογια default.

βασικα το θεμα δεν ειναι ποια καρτα ειναι καλυτερη στα 200 ευρω,αλλα ποια απο αυτες θα προλαβεις να χτυπησεις στις προσφορες διότι τα κομματια φευγουν ταχεως!

και κατι off topic..

εμενα καπως μου "χτυπαει" στο ματι να βλεπω χρηστη(leontt) που κανει 1ο ποστ στο forum στην κατηγορια "Τι-Που-Ποσο" και ποσταρει προσφορα του Χ καταστηματος..

συμφωνω κ επαυξανω να "διαφημιζονται" αυτες οι προσφορες μεταξυ μας ,αλλα όχι ετσι ρε παιδια,βγαζει ματι!!:tw: :tw: :tw:

Link to comment
Share on other sites

Χτες υποτίθεται είχε φέρει X800GTO2 με 99 ευρω αλλά πήγα εκεί και δεν είχαν..

Δεν τέλειωσαν.. απλά δεν είχαν ούτε θα έφερναν αργότερα όπως μου είπε η πωλήτρια που ρώτησε τον προϊστάμενο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sofix [Σήμερα, στις 12:47]

με αυτην ξεκινησαν.. δυστυχως ή ευτυχως ,τοτε δεν προλαβα e-VGA,αλλά μια albatron..

φαινεται ξαναεφεραν e-VGA η οποια έχει κ καλυτερα ρολογια default.

βασικα το θεμα δεν ειναι ποια καρτα ειναι καλυτερη στα 200 ευρω,αλλα ποια απο αυτες θα προλαβεις να χτυπησεις στις προσφορες διότι τα κομματια φευγουν ταχεως!

και κατι off topic..

εμενα καπως μου "χτυπαει" στο ματι να βλεπω χρηστη(leontt) που κανει 1ο ποστ στο forum στην κατηγορια "Τι-Που-Ποσο" και ποσταρει προσφορα του Χ καταστηματος..

συμφωνω κ επαυξανω να "διαφημιζονται" αυτες οι προσφορες μεταξυ μας ,αλλα όχι ετσι ρε παιδια,βγαζει ματι!!:tw: :tw: :tw:

ΚΑλά θα δεις εσύ την επόμενη φορά που θα ζητήσεις κάτι :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sofix

με αυτην ξεκινησαν..

σωστος...

Τωρα που το εγραψες το θυηθηκα...

Οσο για το offtopic κομματι...καλοθελητες υπαρχουν παντα...

Αν δεν ηταν αυτος θα ηταν καποιος αλλος...μερικα λεπτακια αργοτερα..

Δουλευει δεν δουλευει εκει ...ελαχιστοι το ξερουν/θα το μαθουν!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την δικιά μου την 7800GTX την τσίμπησα στην πρώτη προσφορά...Στα λεφτά της όπως είπε και ο vdeseris μόνο 7600GT έπαιρνα...

Btw (και διορθώστε με αν κάνω λάθος) 7800GTX και 7900GT δεν έχουν τόσο μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.