Jump to content



OCZ στο Πλαισιο


unstoppable

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Καλησπέρα,

Αν και είμαι νέος στο εν λόγω φόρουμ(το παρακολουθώ χρόνια βέβαια) έχω να πω πως για μένα είναι ευχάριστη αλλαγή να βλέπω ότι οι αλυσίδες σιγά σιγά καταλαβαίνουν τη δύναμη των φόρουμ κ "ακούνε" πλέον αυτά που λέμε.

Δεν ξέρω, μπορεί να σκέφτομαι κ λάθος...

Correct me if I'm wrong... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βλεπω οτι η 2GB KIT(2x1GB) DDR2 667 MHz GOLD την εχει σε προσφορα το Πλαισιο στα 179 οταν η υπολοιπη αγορα την εχει στα 259....

Το Part number της λεει οτι ειναι το OCZ26672048ELGEGXT-K.

Εχουν κανει λαθος ή ειναι μια απο τις γνωστες προσφορες τους τον τελευταιο καιρο και επεκταθηκαν και στις μνημες?:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:21]

Εγω παντως τις χτυπησα, αυριο θα τις εχω, κριμα που δεν εχω cpu ακομα να τις δοκιμασω....

Πηγα και εγω σημερα στο Πλαισιο στη Στουρναρη αλλα μου ειπαν πως αυριο θα τις εχουν ετοιμοπαδοτες.

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή το μεσημέρι είδα σε . Ζάπινγκ και εγώ αυτό .

Λέω μπα, λάθος θα έχουν κάνει και ειδικά αυτόν τον καιρό που οι μνήμες έχουν πάρει την ανηφόρα

Χάνω τίποτα να δω, όχι, παίρνω τηλ σε δύο μαγαζιά (της Κηφισιάς και του ψυχικού πιο κοντά στην δουλειά μου) αλλά δεν υπήρχαν ετοιμοπαράδοτες οι συγκεκριμένες μνήμες.

Μου είπαν πολύ ευγενικά θέλετε να σας τις παραγγείλουμε και να τις πάρετε την Δευτέρα?

Σκέφτηκα και αν είναι λάθος να πάω να τις πάρω την Δευτέρα και να μου πουν 280 ?

Είπα να δοκιμάσω και τις παράγγειλα μέσω ιντερνετ (παρεμπιπτόντως είχε ίδια τιμή και για ιντερνετ και για αγορά από κατάστημα).

Σήμερα κοιτάω από περιέργεια και βλέπω τον ίδιο κωδικό (903620) στα 259 (80 ΠΑΝΩ).

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.

Να δούμε τι θα μου έρθει, είμαι περίεργος.

Link to comment
Share on other sites

τις πήρα χθές το απόγευμα.

Σωστά όλα καλά ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΧΡΕΩΣΗΣ.

(ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ)

ΤΙ?

οτι ΟΤΑΝ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ μέσω ιντερνετ αντί να σου το στείλουν σπίτι να το ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ από κάποιο κατάστημα, παρόλο που δίνεις όλα τα στοιχεία της κάρτας visa και τα σχετικά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ Η ΧΡΕΩΣΗ αλλά σου κάνουν την χρέωση στο κατάστημα που εσύ έχεις δηλώσει (μέσω της παραγγελίας) να τα παραλάβεις? :blink:

αντε να πάς να παραλάβεις και να μην έχεις μαζί κάρτα,ταυτότητα.....

ΚΟΥΦΟ και δεν το λέει πουθενά.......

να δούμε το πολύ να το πληρώσω διπλό:TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.