Jump to content



ξυλώνειν....and rebuilding *56k Warning*


mortisboy

Recommended Posts

Πολύ ωραία δουλειά Κώστα....αλλά και το κουτάκι είναι όλα τα λεφτά...

Πολύ καλή επιλογή....Πάντα άμα ήταν για κουτί έχωνα φράγκα...και δεν έχει να κάνει με το αν το φυσάς η όχι που έγραψε κάποιος κακοπροαίρετα

:T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 16:57]

ωραιος ο μορτης.....το ψυγειακι ειναι 2χ80 ε?

τσιμπησα και γω το g70 και ετοιμαζω project......επονται φωτο σε λιγο καιρο.:)

ναι..ναι BlackIce Micro2...αντε μεγιες βρε...:)

Αρχική απάντηση από Expert [Σήμερα, στις 16:59]

Πολύ ωραία δουλειά Κώστα....αλλά και το κουτάκι είναι όλα τα λεφτά...

Πολύ καλή επιλογή....Πάντα άμα ήταν για κουτί έχωνα φράγκα...και δεν έχει να κάνει με το αν το φυσάς η όχι που έγραψε κάποιος κακοπροαίρετα

:T:

..να σαι καλα φιλε...εεε ναι βρε δεν το ξερεις ΜΟΝΟ αμα το φυσας μπορεις να παρεις τετοιο κουτι ΚΑΝΕΝΑΣ αλλος τροπος δεν υπαρχει :slap: :slap:

Link to comment
Share on other sites

Wellcome to the family of Lian-Li.

Και αν σε ενδιαφερει αντι τον ανεμηστηρα της ASUS εβαλα 2 της Revoltec.Εναν 6αρι και εναν

4αρι επανω στο chipset (αφου εβγαλα το καπακι τις ASUS πανω απο το chip).

Πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μεγαλη διαφορα στον θορυβο και στις θερμοκρασιες

:):T:

post-1956-1416073025,9837_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

...τελικά έκανα μια δοκιμή με πατέντα στις βίδες του block....αλλά χωρίς αποτέλεσμα γιατί δεν πάταγε καθόλου καλά με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κλοκαρω ούτε 1mhz και στα παιχνίδια ανέβαζε θερμοκρασίες και γενικά σέρνονταν :o

post-73-1416073026,1856_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chill-out [Σήμερα, στις 17:25]

Wellcome to the family of Lian-Li.

Και αν σε ενδιαφερει αντι τον ανεμηστηρα της ASUS εβαλα 2 της Revoltec.Εναν 6αρι και εναν

4αρι επανω στο chipset (αφου εβγαλα το καπακι τις ASUS πανω απο το chip).

Πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μεγαλη διαφορα στον θορυβο και στις θερμοκρασιες

:):T:

..το ξερω μαν....απλα δεν εμεινε για πολυ η P5B...θα δεις πιο κατω...thanks for the tip παντως ;)

Link to comment
Share on other sites

...καλά το στήσαμε και το σενιάραμε...έλα ντε που η P5B εκτός του οτι δεν μου έφταναν τα ρεύματα γιατί ο 6600 μου είναι αχόρταγος (να μου πεις μόνταρε την).. το θέμα ειναι οτι μου είχε σπάσει τα νεύρα το cold boot ...οπότε πάμε για τα Commanda :D :D

post-73-1416073029,1719_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια και καλοδουλευτα!!! Το κουτι ειναι κουκλι. Εκεινο κατω κατω στην προτελευταια φωτογραφια ειναι ρελε για την αντλια? Αληθεια γιατι δεν βαζεις και υδροψυξη στο τσιπσετ?

Και οσο για ενα σχολιο που ειδα "αφηστε τους να λιγουρευονται" δεν μπορω να βρω κατι κακο σε αυτο. Και εγω βλεποντας καποια πραγματα λιγουρευομαι και θα ηθελα να τα εχω. Ειναι ντροπη αυτο? Ντροπη ειναι να μην παραδεχεσαι οτι κατι σου αρεσει. Αυτο δειχνει ζηλοφθονια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.