Jump to content



ξυλώνειν....and rebuilding *56k Warning*


mortisboy

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Mischeif

Ασχετο:παιζεις μουσικη ??

μεγειες και απο εδω. Μου κανουν εντυπωση τα ηχεια που βλεπω στις φωτο , μορτη πρεπει να γινεται χαμος στο σπιτι σου με ολα αυτα ε ? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mischeif [Σήμερα, στις 10:38]

Καλοριζικα mate!

Ασχετο:παιζεις μουσικη ??

...thanks boy..

...ναι επαιζα στα νιατα μου...:p:D ειχα και εχω τρελα με την μουσικη...

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 10:40]

μεγειες και απο εδω. Μου κανουν εντυπωση τα ηχεια που βλεπω στις φωτο , μορτη πρεπει να γινεται χαμος στο σπιτι σου με ολα αυτα ε ? :D

...χεχε...βουηζει το παρκε λεμε:devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

επειδη μαλλον προς εμενα ειναι τα πυρα, να διευκρινισω πως ρωτησα απο απλη περιεργεια για τις καρτες...

δεν εχω τοση πορωση με τα games για να με νοιαζουν, ουτε ειμαι ο τρελος γκατζετακιας που θελω να τα εχω ολα καινουρια ωστε να "λιγουρευτω", οπως ανφερθηκε σε ενα ποστ, τις καρτες...

απο περιεργεια ρωτησα...

δεν θα το ξανακανω... :shutup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

...ευχαριστω παιδες :flower: ....αλλα μην τρελενεστε δεν ειμαι και λεφτας...απλα κανω καλη διαχειρηση :hehe: ...και κατι 9 το πρωι με 8 το βραδυ στη δουλεια :happy:

..την x850xtpe ειχα τον τελευταιο 1.5 χρονο και θα παει στον 4400+ δίπλα, και μολις πηρα την Χ1950ΧΤΧ :)

...εε νταχ εξαρταται πως το βλεπεις αν απο τα 18 σου λιωνεις στην δουλεια και εχεις φτασει 30..εχεις απαιτησεις....μια ζωη την εχουμε αν δεν κανουμε τωρα την κ@υλα μας ποτε θα την κανουμε ;)

Thanks παντως :flower:

πεστα ρε Κωνσταντινε,ειπες απο τα 18 εγω απο τα 15 αρχισα παραλληλα με το σχολειο,και φανταζομαι και πολλα παιδια απο δω μεσα,τεσπα ευχομαι να εχεις παντα το καλυτερο:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 13:09]

πεστα ρε Κωνσταντινε,ειπες απο τα 18 εγω απο τα 15 αρχισα παραλληλα με το σχολειο,και φανταζομαι και πολλα παιδια απο δω μεσα,τεσπα ευχομαι να εχεις παντα το καλυτερο:)

..ευχαριστω ρε συ..να σαι καλα και συ παντα....και γω unofficial απο 16 και κατι ξεικινησα...αλλα δεν το μετραω...:)

Αρχική απάντηση από sakis_the_fraud [Σήμερα, στις 13:08]

δεν θα το ξανακανω... :shutup:

...μην τρελενεσαι δεν νομιζω οτι ειπες και κατι τρομερο... απλα ρωτησες ποσες καρτες εχω...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mortisboy

να σαι καλα ρε μαν...καλα τα λες και ετσι ειναι... απλα πολλοι δεν εχουν δουλεψει ποτε στην ζωη τους για να δουν οτι οι κοποι τους πρεπει καπως να ανταμοιφθουν...τεσπα εχεις δικιο και πολυ ασχοληθηκα....θα παω να χτυπησω αλλη μια X1950XTX Mastercard γιατι σηφιλιαστικα..:D :D

χεχε.........................και ελεγα με την χ850 θα μεινει???????

Βαριεμαι παντως.................καθε φορα που βλεπόμαστε λες πηρα αυτο και δεν ξαναχαλαω λεφτα στο pc για χ χρονικο διαστημα..........με το που φτανουμε φθηνοπωρο μαζευεις οτι καλυτερο κυκλοφορει..................να πεις οτι δεν στο λεγα???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

...και αφού το project έχει τελειώσει εδώ και καιρό αλλά λόγω φόρτου εργασίας δεν είχα προλάβει να τα ποστάρω...βουαλά :D

...ξεκιναμε με το κουτι και αφού έγιναν οι κατάλληλες μετρήσεις για τις διάφορες τρύπες για το vapo...έλυσα και το enclosure και το πέρασα από μέσα

post-73-1416073024,2582_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

..το radiator για την vga θα το προσαρμόσω στην πίσω κατω πλευρά που έχει για 2ο psu οπότε μετακίνησα το στήριγμα που είχε πρός τα πίσω για να ακουμπάει το ψυγείο

post-73-1416073024,5496_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.