Jump to content


Ποτε βγαινει το saw3 στους κινηματογραφους?


Lewnidas

Recommended Posts

Το περιμενω πως και πως ειμαι φανατικος οπαδος της τριλογιας!!

Ελπιζω να μην ειναι μουφα το 3 !

http://www.saw3.com/

Αλλοι που το εχουν δει στο ε3ωτερικο λενε οτι ειναι το καλυτερο !!

http://www.imdb.com/title/tt0489270/

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

9 νοεμβριου ερχετε στην ελλαδα.

"Just returned from my weekly screening.

This week it was.... you guessed it...SAW 3

There isn't much I can say without leading to spoilers.. Except its by far the most gruesome and disturbing of the trilogy. It also ties all three together perfectly.

.

.

.

Any Saw fan will be thrilled...

At first I spent too long trying to work out the twist and didn't really dit and enjoy the movie as i should.. anyway after about 40mins i gave up and seriously enjoyed the ride =) "

Link to comment
Share on other sites

Το Saw το 1 δε μου άρεσε...Τώρα παππούς καρκινοπαθής που έχει φάει και καραμπινιά από τα 4 μέτρα να μπορεί να μείνει ακίνητος 10 ώρες και να μην τον πάρουν πρέφα ότι αναπνέει...

Όχι άλλο κάρβουνο!

’σε που κατάλαβα το σενάριο από το εμφανέστατο "δείτε το Χ" clue, με το πτώμα να είναι ένα ΜΕΓΑΛΟ Χ κάτω...

Όχι άλλο κάρβουνο2!

Link to comment
Share on other sites

αμα δεις το 3 θα παρεις πολλες απαντησεις,το 3 θελει πολυ σκληρα νευρα με κρατησε μιαμισι ωρα στη τσιτα στο σινεμα πραγματικα ο κοσμος 8α σαλταρει και με τιποτα δεν πρεπει να το δουν παιδια κατω των 18 επιρεαζει ασχημα τη ψυχολογια,το 3ο μερος ειναι πολυ βαρυ μου χει κοπει ο υπνος!

παιδια προσοχη η ταινια μπορει να κοψει ανασες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.