Jump to content



Μετα απο φορματ του Vaio


kallileo

Recommended Posts

Εκανα το φορματ ολα δουλευουν οπως πρεπει ομως τα shortcuts ολα χαθηκαν. Δηλαδη τα κουμπια τον ήχο, το mouse scroll και καποια αλλα...

Αυτα τα εχει στο cd που έρχεται μαζι με το Vaio?????

Link to comment
Share on other sites

Αλλο προβλημα τωρα....Το συστημα ειναι παναργο...δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι.

Ειναι δυνατον ενας Pentium M στα 1.73 να εχει PI 1MB 1:02 λεπτα!!!!! Κατι δεν παει καλα αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7

συνήθως τα λαπτοπ έχουν hidden partition με μία εγκατάσταση και το recover cd επαναφέρει την εγκατάσταση στην αρχική της μορφή μέ όλα τα installation όπως όταν το πήρες

Ναι το ξερω αυτο απλως εχουν περαστει προγραμματα οποτε.....δεν. Βεβαια οντως τα Preinstalled Utilities εκαναν την δουλεια αλλα δεν μου αρεσει η αποκριση του συστηματος.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Ναι το ξερω αυτο απλως εχουν περαστει προγραμματα οποτε.....δεν. Βεβαια οντως τα Preinstalled Utilities εκαναν την δουλεια αλλα δεν μου αρεσει η αποκριση του συστηματος.

Όντως είναι αργό

Το δικό μου με 1,6 Pentium m το είχε το 1Μ στα 52.

Δοκίμασε πάλη full format και μετά κατέβασε όλους τους οδηγούς από το site της Sony-vaio έτσι το έκανα εγώ και ήταν οκ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

Όντως είναι αργό

Το δικό μου με 1,6 Pentium m το είχε το 1Μ στα 52.

Δοκίμασε πάλη full format και μετά κατέβασε όλους τους οδηγούς από το site της Sony-vaio έτσι το έκανα εγώ και ήταν οκ

Αυτο ειχα κανει...

Δεν παιζει φορματ.....δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.