Jump to content



No Name MP3 players - Εχει κανείς ψωνίσει?


power

Recommended Posts

Να σας πω λιγα λογια για το δικο μου. Ειχα προβλημα με την μπαταρια και για αυτο δεν μπορεσα να κανω ολοκληρωμενο review.

Η απεικονιση ειναι οπως την ειχα περιγραψει ποιο πανω. Δεν προκειται για OLED οθονη αλλα για CSTN με αρκετο ghosting και χαμηλη ποιοτητα χρωματων. Απο ποιοτητα κατασκευης ειναι σχετικα καλη (Δεν εχει πληκτρα αφης). Ποιοτητα ηχου σιγουρα δεν ειναι και απο τις καλυτερες αλλα ειναι πολλη πιθανο για την χαμηλη αποδοση να φταιγανε και οι ψειρες που το συνοδευαν. Μπαταρια πρεπει να κραταει (εκτιμω) γυρο στις 3-6 ωρες αναλογα με την ενταση. Απο ενταση βγαζει παρα πολλη δυνατη με οτι συνεπαγεται αυτο. Εχει μεσα ενα Τετρις !!!! . Εν τελει το μενου του ειναι ολα τα λεφτα. Σε αυτο του βαζω 10/10. Εχει πολλες επιλογες τοσο για τα τραγουδια οσο και για τα Video. Μπορεις να φορτωσεις Lyrics για το τραγουδι σου και να στα δειχνει την ωρα που παιζει αυτο σαν καραοκε!! Για την τιμη που το πηρα ( αν εξαιρεσουμε το προβλημα με την μπαταρια) ειναι τοπ αγορα. Επισης κυκλοφορουν στο Ebay παρομοια τα οποια παιρνουν μπαταρια απο Κινητα Νοκια!!!!! Σιγουρα ποιο αξιοπιστα.

Link to comment
Share on other sites

Τυχερέ, να σου πω, έχεις κατσαβίδι? Αν ναι άνοιξέ το και διάβασε τι γράφει πάνω το chip

διάβασε εδώ.Λέει τους κωδικούς.

http://www.xbox0.co.uk/

Εγώ παρήγγειλα 3, τα άνοιξα και όλα είναι 1 gb! Πως το επαληθεύουμε από software? Απλά , περάστε ένα αρχείο μεγαλύτερο από 1 gb, άσχετα αν το περάσει ή όχι, προσπαθήστε να το περάσετε πάλι στον υπολογιστή σας και δείτε αν ανοίγει.Είναι με hackarismeno firmware, ώστε να δείχνει και 4gb, με κάθε μέσο,ακόμη και με φορμάτ!

Προσοχή λοιπόν μη τη πατήσετε όπως εμένα!

Φαίνονται μια χαρά αλλά δεν είναι!Απλά όσοι δίνουνε θετικό feedback δε το παίρνουνε όταν πρέπει χαμπάρι, γιατί τα αρχεία περνιούνται μια χαρά, όταν πας όμως να τα παίξεις , δεν ανοίγουν!

Προς τους admins: Επειδή είναι σημαντικό αυτό, να το κάνω ξεχωριστό θέμα?Πρόκειται τελικά για μια καλοστημένη απάτη και δεν έχει κάνει ακόμη το ebay κάτι!:TD: :TD: :TD::rip::wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Το εχει ο αδερφος μου πλεον στην πολη που σπουδαζει και δεν μπορω να το τσεκαρω. Με την πρωτη ευκαιρια ομως θα το ελενξω. Θεωρητικα παντος αμα γεμισει το 25% της "υποτιθεμενης" χωρητικοτητας θα βγαλει προβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.