Jump to content



Μαγαζάτορες της Ελληνικής Επικράτειας.........Τρέξτε


Mainframe

Recommended Posts

Hardware Μαγαζάτορες της Ελληνικής Επικράτειας.........Ο λαός θέλει 680ι chipset! Πότε θα φέρετε? όταν θα τις έχουμε πάρει όλες από έξω? Η asus ανακοίνωσε την P5Ν32-Ε SLI -680i. Τι θα γίνει........?

Όλα από το THE LAB πρέπει να σας τα λέμε....?

Για να σας δω να τρέχετε λίγο.....Πάμε ΤΩΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Καλά....Με αυτά δουλεύουν και μόνο....Πόσα από τα παιδία που γράφουν καθημερινά δουλεύουν ή έχουν τέτοιου είδους μαγαζιά? .Στο συγκεκριμένο thread, βλέπω δύο πολύ θετικά πράγματα. Πρώτον ο κόσμος θα μπορεί να ζητάει ότι δεν βρίσκει εύκολα στην αγορά και δεύτερον, το the Lab θα μπορεί να προβληθεί ακόμα περισσότερο.......Moderators...για σκεφτείτε το.

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 15:05]

μη γυρισει απο την προβολη στην προσβολη ομως...:p

(με αυτα που βλεπω ...υπερβολικα πολυ ευκολο...)

Θέλει προσοχή. Συμφωνώ....Αλλά ότι αξίζει θέλει και την ανάλογη φροντίδα. Και αυτό Forum έχει κανόνες και μάτια, και για αυτό περπατά σοβαρά.

Συνεχίζοντας, για παράδειγμα θα μπορούσε να ζητηθούν επιπλέον ψήκτρες για 8800 gts/gtx...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fazeriozos

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=1033&product=909483

Μου λυσατε και το προβλημα (το εχω θεσει σε αλλο θεμα).....

Την παρηγγειλα και την παιρνω αυριο απο πλαισιο (8 κομματια εχουν φερει) αν ολα πανε καλα....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Πολλα τα λεφτα...

Η αληθεια ειναι οτι καθε φορα που βγαινει κατι καινουριο μας πιανουν το ''λοκω''...Και το χειροτερο ειναι οτι το ξερουμε...Ακου 330Ε Μ/Β...

ΥΓ. θα ειναι πολυ κουλο που θα εχω ΑΤΙ καρτα σε NF chipακι????

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο τα παίρνει με τι μία από έξω και για αυτό προηγείται από τα άλλα μαγαζιά που περιμένουν μέσω της Ελληνικής χονδρικής. Και για αυτό το λόγο τα τσιμπάν...επειδή για κανέναν δεκαήμερο έχουν το μονοπώλιο. Δεν τους παρεξηγώ....όλα είναι θέμα μπίζνας. Επιπλέον τους συγχαίρω γιατί πρωτοπορούν πλέον σε πολλά. Και μην ξεχνάτε τον χρυσό κανόνα της αγοράς....Όλα είναι θέμα προσφοράς και ζήτησης. Όταν η ζήτηση είναι μεγάλη και η προσφορά μικρή τότε οι τιμές παίρνουν την ανηφόρα---- Elastisity oF deman το λένε οι φίλοι μας οι ’γγλοι.

Οπότε ή τα σκάμε ή περιμένουμε

Εγώ μάλλον θα περιμένω γιατί όπως έμαθα ή παραπάνω μητρική θα λανσαριστεί στην Ελληνική αγορά την επόμενη εβδομάδα κάπου στα 250 με 280 . Ίδωμεν....

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.