Jump to content



hwbot site & forum authentication


Recommended Posts

Το ειχα αναφερει και παλαιoτερα στο thread του superpi32m ...

Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη :

1) Παμε στο site του hwbot.org και κανουμε register .

2) Θελουμε να παντρεψουμε το account αυτο με το account μας στο thelab.gr

Αρα πηγαινουμε σε αυτη τη σελιδα : http://www.hwbot.org/profile.fora.do

Εκει πρεπει να βαλουμε το username και το password που εχουμε στο thelab.gr

Ελα ομως που δεν το δεχεται και βγαζει λαθος ...

Πρεπει να ειναι προβλημα του thelab , γιατι δοκιμασα με account απο αλλο forum και αμεσως το δεχτηκε.

Πριν καιρο ειχα ανταλλαξει μηνυματα με τον admin του hwbot , αλλα δε μπορεσε να με βοηθησει ... Μου εκανε ερωτησεις του τυπου "ειναι σωστο το password σου ?" , "Mηπως εχει καποιο περιεργο χαρακτηρα ?? "

Τελικα , το προβλημα παραμενει ακομη ... Δε μπορω να κανω authenticate το λογαριασμο μου στο thelab.gr ...

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν πρόβλημα του lab δεν θα έπρεπε να το παθαίνουμε όλοι?

Μήπως ποστάρεις σε 2 φόρα και έχεις διαφορετικό Username η μάλλον καλύτερα διαφορετικό Password με το ίδιο username?

Link to comment
Share on other sites

Το παθαινω εγω και ο deadlock7 . Δεν εχω ρωτησει καποιον αλλο .

Σχετικα με την ερωτηση σου ... δεν ξερω για ποιο λογο να μπερδευει το site του bot τα διαφορα forum , γιατι επιλεγεις σε ποιο forum θελεις να κανεις authentication .

Για καθε forum που βρισκει account με το username σου , σου βγαζει επιλογη . Εσυ διαλεγεις το forum και στα κουτακια που σου βγαζει , βαζεις το username & pass .

Link to comment
Share on other sites

Kι εγω το ιδιο..ειχα μιλησει με τον richbastard και μου ειχε πει οτι εχει καποια προβληματα κι τα λυνει σιγα σιγα....στο ΧΣ εχει αναλογο θρεντ που λεει για την καταταξη των μελων ως μοναδα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 02:26]

Kι εγω το ιδιο..ειχα μιλησει με τον richbastard και μου ειχε πει οτι εχει καποια προβληματα κι τα λυνει σιγα σιγα....στο ΧΣ εχει αναλογο θρεντ που λεει για την καταταξη των μελων ως μοναδα.....

Ευχαριστω Βασιλη . Αυτο ηθελα να διαβασω .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.