Jump to content


προβλημα με lineageII


μανος1980

Recommended Posts

Ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι και αντιμετωπιζω ενα περιεργο προβλημα ως προς τον

χειρισμο του. προσπαθω να χρησιμοποιησω το δεξι κουμπι του ποντικιου για να αλλαξω

την οπτικη γωνια σε συνδυασμο με την κινηση και πολυ απλα δεν αλλαζει ειναι σαν να μην

κανω τιποτα. το ποντικι δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα ειναι logitech g5 και πολυ

απλα δεν μπορω να παιξω. εχετε καποια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

1ας λογος μπορει να ειναι οτι τα αρχεια του game ειναι καταστραμενα,μπορει αν εχεις κανει καποια αλλαγη στις ριθμισεις του mouse οι οποιες δεν συμβαδιζουν.Ειπαρχει περιπτοση ο server στον οποιον παιζεις να το εχει κλιδομενο.Αν ειναι c5 δοκιμασε στις ρυθμισεις το mouse tracking:)

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα παιδια. ειχα ταυτοχρονα συνδεδεμενο ενα χειριστηριο απο κονσολα 360 και

δημιουργουσε καποιο conflict αφου προσεξα οτι μπορουσες να κινησεις τον χαρακτηρα και

με το χειριστηριο χωρις εγω να εχω επιλεξει κατι. ολα οκ τωρα.

Link to comment
Share on other sites

^^ Αυτό ακριβώς έχει συμβεί πολλές φορές σε πολύ κόσμο. Μάλιστα σε φίλο η camera στριφογύρναγε συνέχεια και ζαλιζόταν :p

Γενικώς να προσθέσω, ότι ακόμα και αν έχετε ξετικάρει την επιλογή του χειριστηρίου, πάτε στο Lineage II\System\Option.ini και βάζετε 0 στο controller.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 09:26]

+1,

Βαλε wow :p

δεν μου αρεσει το wow βασικα. το lineage ειναι λιγο πιο πολυ στα γουστα μου ως προς το

στυλ των χαρακτηρων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από _daemon_ [Σήμερα, στις 16:24]

αλλά σύντομα θα ανακαλύψεις πως είναι αρκετά ρηχό :p (όπως και όλα τα mmorpg)

να σου πω την αληθεια ακουγα και ακουγα για το συγκεκριμενο ειδος παιχνιδιων και οταν

αρχισα να παιζω μονο που δεν με πηρε ο υπνος στο πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.