Jump to content



Albatron 7800gtx 199 euro sto PLAISIO


blade_gld

Recommended Posts

τι εχει το συστημα ψυξης στην 7950? το κανονικο ειναι...στην 7600 ειναι λαλακια....και κακασχημο(σιγα το πραμα εσι κιαλλιως δε φενεται στο κουτι) αλλα κυριως δεν ψυχονται οι μνημες....καλητερα της αλβατρον τα ψυχει ολα

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ζητημα εμφανησης.ειναι 8εμα αποδοσης.εγω του ειπα παντως να μην παει για την 7950.πολλα τα λεφτα.ενω με 180-190 μια 1950pro ειναι καλη τιμη για αναβα8μηση απο μια 6800gt...

τωρα το 8εμα ειναι πια ειναι καλυτερη.η 7800gtx (που ειναι το ιδιο πραγμα με μια 7900gt) ή η 1950pro?

και να σκεφτεις οτι κοντα στο πασχζα περσι ειχε παρει την 6800gt της MSI κοντα στα 300 ευρα...τον εχει πιασει απαιλπησια :p:tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

ναι τα εχω δει.αμα το ψαξεις στο skroutz σου τα βγαζει ολα.απλα το 8εμα ειναι οτι απο e-shop ποτε ξανα!μονο ανεμηστηρια και κλαπατσιμπαλα.το πολυ πολυ καμια ψηκτρα.αλλα για πραματα που μπορει να χαλασουν και να χρειαστει αλλαγη με τπτ...

μακρια και αγαπημενοι.εφαγα 2 μηνε για ενα headset των 9 ευρω....

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω να καταλαβω παντως γιατι να μην εδινες 250 κ να επαιρνες μια μεταχειρισμενη 7900gtx με την εγγυηση της κ να εισαι full κομπλε........αμαρτια ειναι να παιρνεται καινουργιες (παλιες στην ουσια)καρτες γραφικων.γεματες ειναι οι αγγελιες........;)

Link to comment
Share on other sites

γιατι πρωτον δεν ειναι για μενα.2ον υπολογησε στην τιμη που λες και 10 ευρα μεταφορικα για να μην σου ερ8ει στο σπιτι σαν ταραμοσαλατα και τριτον γιατι δεν ετυχε.ν η διαφορα ειναι πολυ μικρη στην τιμη γιατι να μην την παρει καινουρια.μεταχειρησμενα παιρνω και 8α παιρνω οταν με συμφαιρει σε σχεση με την αγοραια τιμη.οχι για να γλητωσω 30 ευρω στα 300...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt [Σήμερα, στις 02:03]

γιατι πρωτον δεν ειναι για μενα.2ον υπολογησε στην τιμη που λες και 10 ευρα μεταφορικα για να μην σου ερ8ει στο σπιτι σαν ταραμοσαλατα και τριτον γιατι δεν ετυχε.ν η διαφορα ειναι πολυ μικρη στην τιμη γιατι να μην την παρει καινουρια.μεταχειρησμενα παιρνω και 8α παιρνω οταν με συμφαιρει σε σχεση με την αγοραια τιμη.οχι για να γλητωσω 30 ευρω στα 300...

εγω πουλησα παντως τις 2 XFX7900gtx 250ευρω την μια κ την μια απο αυτες την εστειλα θεσσαλονικη με 5 ευρω(κτελ).ετσι ο αγοραστης γλυτωσε 50 ευρω,πηρε καρτα xfx κ οχι albatron κ ειναι πολυ ευχαριστημενος.....κ πιστεψε με αμα ψαχτεις υπαρχουνε κ αλλες τετοιες καρτες που πωλουνται κ με λιγοτερα λεφτα!οποτε επιμενω........μεταχειρισμενες κ μονο οταν ειναι παλαιοτερο μοντελο.......γνωμη μου βεβαια.....εγω δε ειμαι ακομα πιο ευχαριστημενος γιατι με 25 ευρω παραπανω πηρα την 8800gtx κ ολοι ικανοποιημενοι:D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.