Jump to content



Μπλε οθονη σε XP


Dj_Seps

Recommended Posts

Ακουστε τωρα και ενα αλλο κουλο.Τελικα ο υπολογιστης πεταει μπλε οθονη οταν επισκεπτομαι σελιδες που χρησιμοποιουν java.Τι ειναι τουτο παλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα αν εχεις netmod μοδεμ που δινει ο πΟΤΕς.

Δεν ξερω αν ειναι νετμοδ.Πραγματι εχω ενα μοντεμ που εχω παρει απο τον πΟΤΕ!Ειναι ενα sagem fast 800 για adsl συνδεση.Εχει καμια σχεση?

Link to comment
Share on other sites

δε θα το συνηστουσα... τι ακριβως κανει αυτο το δλλ? αν ειναι αλληες εκδοσης απο αυτη που πρεπει ? αν ειναι αλλο και το ονομασαν ετσι? καλλιτερα απεγκατεστησε τη τζαβα που εχεις τωρα κατεβασε την πιο καινουρια και κανε εγκατασταση και να μη μπαινεις νετ με ιντερνετ εξπλορερ!!!!! οπερα ή με καμενη αλεπου τιποτα αλλο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα τα δοκιμασω ολα αυτα που ειπατε αλλα οχι τωρα.Αυριο θα κοιταξω να τον φτιαξω!Ευχαριστω για τις μεχρι τωρα απαντησεις σας και ελπιζω να μην χρειαστουν αλλες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τζιφος.Δοκιμασα τα παντα.με καινουριους οδηγους για καρτα γραφικων και καινουρια εκδωση της java και συνεχιζω να εχω μπλε οθονες!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αφου εχει προβλημα η java "χτυπανε" τα .dll των οδηγων της καρτας γραφικων!:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η λυση βρεθηκε!Μπλε οθονη μου βγαζει οταν μπαινω στην in.gr!Ειχα παρατηρησει πως καθε φορα που μου εβγαζε μπλε οθονη ηταν ανοιχτη και αυτη η σελιδα και ετσι σταματησα να μπαινω και εχω το κεφαλι μου ησυχο!!!Τελος καλο ολα καλα!!!

Χρονια πολλα και ευτυχισμενο το νεο ετος !!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.