Jump to content



συνεργασια the lab - plaisio?? :upside:


tolis861416003225

Recommended Posts

το γραφω βρε στη λαρισσα στη γειτωνια μου.... εγγενιαστηκε στην 15 δεκεμβριου...στο σιτε του πλαισιου αμα πατε εχει κιαλλες φωτο...ειναι πολυ ωριαο...απειρα καλλητερο απο της πατρας...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που φαινεται στη φωτο ειναι το service του καταστηματος.

Το ΙΔΙΟ υπαρχει και στο καταστημα στο the mall Athens .

Προφανως εχουν ονομασει το service τους 'the lab' ... και ειναι μαλιστα απο τα πολυ γρηγορα με εξυπηρετηση εντος 4αρων ωρων (οπως φαινεται και στον τοιχο) .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stelaras

Αυτο που φαινεται στη φωτο ειναι το service του καταστηματος.

Το ΙΔΙΟ υπαρχει και στο καταστημα στο the mall Athens .

Προφανως εχουν ονομασει το service τους 'the lab' ... και ειναι μαλιστα απο τα πολυ γρηγορα με εξυπηρετηση εντος 4αρων ορων (οπως φαινεται και στον τοιχο) .

το αυτο...

Link to comment
Share on other sites

εγω στην λαρισα μολις εφτασα με το λεωφορειο και πατησα το ποδι μου ακριβως απεναντι το πλαισιο ειδα,πηγα μεσα και ηταν τεραστιο.το ποιο μεγαλο μαγαζι που εχω δει για πισι κτλ

το service αυτο δεν το προσεξα ομως.

Link to comment
Share on other sites

η λαρισσα ειναι μεγαλη πολη λιγο μικροτερη απο τη πατρα και εξυπηρετει και την αγορα της καρδιτσας και του βολου και γιατι οχι και των τρικαλλων οποτε επρπεπε να ειναι μεγαλο....(πο ρε το σουστη που το εχει θα μαμηθει στο ταληρο...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tassoss

καλαμαρια κερνανε και καφε οσο περιμενεις

Και Λάρισα έχει όλα τα comforts....

ΟΤ1 Προχθές είχε εγγαίνια. ΦΡΙΚΗ!!!! Όλες οι γιαγιάδες και οι καρακοστουμαρισμένοι μεταξύ WII και ΑΤΙ 1950. Δεσποτάδες να χαζεύουν τα ράφια με τα games....(πρέπει να είπαν πάνω από 1000 φορές "Συχγώραμε θέε μου" και ...."ήρθε η ώρα του αντίχριστου...." απο μέσα τους.

ΟΤ2. Tolis που ακριβώς μένεις βρε να σου αφήσω κανα βιβλίο για διάβασμα; Έχουμε στραβωθεί "ολίγον τι"!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οπως λεει και διπλα κατω απο το αβαταρ στο παλαμα(καρδιτσα) αλλα προσωρινα λογω σπουδων πατρα :)

εδιτ: τωρα καταλαβα, ελεος με την ορθογραφια με εχετε φαει!:wassat: :unsure: :X:

Link to comment
Share on other sites

δωστε τον σλν στο λαο...:worship:

Αρχική απάντηση από SLN

Ρε παιδια κρατηστε μια πισινη οταν πατε για τσαμπουκαδες και μηνυσεις, γιατι απλα οι ανθρωποι μπορει να εφτιαξαν ειδικο τμημα για τα RMA και το βαφτισαν ετσι για την "μπηχτη"...

Με σεβασμο στον "γκαντεμη" overclocker...

"Αντε και καλη τυχη με το νεο stepping" (copyright vag-arapis-doom)

δεν το ειχα δει (τοτε) αυτο το σχολιο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.