Jump to content



Η καλύτερη επιλογή Μητρικής για 6600


darkCount

Recommended Posts

Ότι λέει....σήμερα-αύριο πάω να χτυπήσω μητρική. Τι να πάρω?????

Διάβάζω διαβάζω και μπερδεύομαι όλο και περισσότερο. Το budget είναι free...δεν έχουμε όριο. 965 δεν με τρελαίνει να πω την αλήθεια.

975 ποια είναι η καλύτερη επιλογη? Θα ρίξω και τα benchia μου θα είναι και το gaming pc μου αυτό.

i680 ποια είναι η καλύτερη επιλογή με τα ίδια κριτήρια? Striker?

rd600 ψήνομαι άσχημα αλλά δεν μπορώ να έχω όλα τα υπόλοιπα να κάθονται μέχρι 17/1 τουλάχιστον. Τοτε το ξαναβλέπουμε. Τώρα τι κάνουμε που θα έχω χρόνο για παιχνίδι.

C'mon people...post yer thoughts...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα θα σε διαφωτίσουν όσοι την έχουν βρε...απλά εμένα δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι μπορεί αμοντάριστη να πουσάρει έναν 6600 under phase αξιοπρεπώς...απο FSB μεριά.

Στραϊκερ λες bro? I'm roasting badly....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka -> αν με ρωτουσες bro θα σου ελεγα για 965. Asus p5b dlx wifi
Αν βλέπεις προς 965 θα έλεγα να περιμένεις λιγο να δείς να φθάνουν και τα Commanda (P965) της Asus ?
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να το γράψω στο αρχικό ποστ...μιλάμε για phase κατάσταση και 4Ghz club....άρα 420 είναι για πρόγευμα. Μετά τι κάνουμε?????

965 έχει θεματάκια cold-warm και είμαι too old for this shiet:P ’σε το latency hit...

rd600 ftw ραααα...αλλά πούντο...

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε 965 for da win και αν είναι P5B vanilla ακόμα καλύτερα (δεν έχει τα θέματα >400FSB x1 link width). Θέλει όμως mods για να παίξει μνήμες και NB.

Αλλιώς Commando που πάει σίγουρα για τα 600.

O Hipro πάντως κάνει beta test με bios για την MAX με 1333 strap οπότε θα σε καλύψει όταν βγει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.