Jump to content


Έχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ μεγάλο......


giannakis1984

Recommended Posts

εγώ ρε παιδία απο χτές έχω ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!.... έφτιαξα ένα νεο προφίλ στον Firefox και όλα ΟΚ!!!

πάω μετα να σβήσω το παλιό....εκεί τρώει ένα κόλημα ο υπολογιστής και μετά απο λίγο μου ζητάει να του βάλω το path που είναι εγκατεστημένο το perfectdisk.msi.....?????

πατάω άκυρο και κάνω ρεστάρτ απο το κουμπάκι του ΠΙΣΙ....και στο φόρτωμα των windows τα είδα όλα....σε όλα τα προγράμματα έχουν χαθεί τα αρχεία.....σε ορισμένα ενώ είναι εγκατεστημένα μου λέει οτι δεν υπάρχουν και γενικά το μηχάνημα διαλύθηκε.....

για παράδειγμα...πάω να βάλω την java release 5 update 6 που είχα καθώς ένα πρόγραμμα μου έλεγε οτι δεν την έχω εγκατεστημένη....πατάω το σετάπ και μου λέει οτι η έκδοση υπάρχει ήδη στο σύστημα μου και δεν μπορεί να γίνει εγκατάσταση....πρέπει να την κάνω remove πρώτα....πάω να την κάνω remove μου λέει fatal error και με πετάει απο την εγκατάσταση....

τα φώτα σας παιδιά....έχω χάσει την μπάλα.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.