Jump to content



Battleknight.gr


xkandreas

Recommended Posts

http://s1.battleknight.gr/

Το BattleKnight είναι ένα ελεύθερο διαδικτυακό παιχνίδι σελιδοδείκτη (browsergame). Μπορείτε να γίνεται Ιππότης με εκθαμβωτική πανοπλία ή ένας μαύρος ιππότης ληστής που δεν δέχεται κανέναν νόμο.

Μόνο εσύ μπορείς να επιλέξεις τη μοίρα σου...

στο server είναι μόνο έλληνες.

Link to comment
Share on other sites

Τον έχω στείλει σε 5-6 αποστολές, αλλά δεν έχω καταλάβει ακόμα τι παίζει. Μειονέκτημα είναι το γεγονός ότι αργεί να ξαναπάει σε αποστολή. Μονομαχία δεν έχω κάνει ακόμα...

edit->’κυρο! Μόλις είδα ότι μου την έπεσε ένας φλωράκος ο οποίος μου έσβησε τα φώτα. Μου έριξε 42 damage και εγώ 0! Tα απέκρουσε όλα...γκρρρ@#$^%#&

Link to comment
Share on other sites

με τις αποστολές μαζεύεις λεφτά, καλά είναι να τις κάνεις σε 6χ10 λεπτα και μετά πάλι, μετά από κάθε μονομαχία έχει ένα 10 λεπτο διάλειμμα ώστε και καλά να ξαναγυρίσει πίσω, και μετά τον βάζεις συνήθως στη δουλειά για 8 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

είσαι στους dark knights? http://s1.battleknight.gr/bk.php?loc=clan , για το manual δεν μπορω να βοηθήσω θα πρέπει να το κάνει το παιδί όπου έκανε την μετάφραση στα ελληνικά από γερμανικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xkandreas

είσαι στους dark knights? http://s1.battleknight.gr/bk.php?loc=clan , για το manual δεν μπορω να βοηθήσω θα πρέπει να το κάνει το παιδί όπου έκανε την μετάφραση στα ελληνικά από γερμανικά.

Ναι, είμαι στους dark κnights πλέον. Εσύ που είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 14:55]

Αφού κάνει 6 αποστολές των 10' πόση ώρα πρέπει να περιμένω να ξεκουραστεί?

τις αποστολές μπορείς να τις κάνεις τη μια μετά την άλλη, δεν έχει breaktime, αλλά μόνο όταν κάνεις επίθεση σε παίχτη έχει αυτά τα 10 λεπτά σαν διάλειμα

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως η τελευταια αποστολή ήταν επίθεση, το τελευταίο 10' δηλ, και μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

"Ο ιππότης σας είναι εξαντλημένος και δεν δύναται να συμμετέχει σε άλλη αποστολή σήμερα, περιμένετε μέχρι να ξεκουραστεί ή γίνεται πρίμιουμ και διπλασιάστε το χρόνο που μπορεί ο ιππότης σας να κάνει αποστολές."

10' θα περιμένω δηλ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

Ναι όντως η τελευταια αποστολή ήταν επίθεση, το τελευταίο 10' δηλ, και μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

"Ο ιππότης σας είναι εξαντλημένος και δεν δύναται να συμμετέχει σε άλλη αποστολή σήμερα, περιμένετε μέχρι να ξεκουραστεί ή γίνεται πρίμιουμ και διπλασιάστε το χρόνο που μπορεί ο ιππότης σας να κάνει αποστολές."

10' θα περιμένω δηλ?

περίμενε το 10αλεπτο και αν δεν μπορείς να ξανακάνεις αποστολή βάλτον στη δουλειά να βγάλεις κάνα χρήμα,όσο για το url δεν κατάλαβα τι παίζει!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης

Δεν δουλεύει πετάει σφάλμα ο browser...

σε firefox εγώ δεν έχω συναντήσει παρόμιο πρόβλήμα, κλείσε τον browser όποιο και αν χρησιμοποιείς και ξαναδοκίμασε να κάνεις login

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.