Jump to content


Οθόνη 20" Wide


ATi

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 19:16]

Ωραια ολα αυτα, αλλα υπαρχουν και στο απλο μοντελο, η pro τι παραπανω εχει?

Eίναι PRO Edition = $$$,

Τώρα για το τι παραπάνω έχει να προσφέρει, ούτε εγώ κατάλαβα τίποτα...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

"Official word (and this is confirmed by the NEC GX2 product line manager) is that "Pro" series doesn't include any changes to the panel or to the major specs. Pro model is simply now "Soundbar 20W" compatible, as new mounting holes and power attachments are already preinstalled. Also, design of the Pro models remains unchanged, apart from the "Pro" wording on the top of the bezel."

http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=3208&postdays=0&postorder=asc&highlight=20wgx2&start=1150

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 21:16]

Ωραια ολα αυτα, αλλα υπαρχουν και στο απλο μοντελο, η pro τι παραπανω εχει?

http://www.nec-display-solutions.co.uk/coremedia/download/143668/20WGX2-Datasheet-english.pdf

Έχει TCO 03 & ΔΕΝ ΕΧΕΙ Audio Soundbar MultiSync

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@ΑΤΙ

Επειδή είμαι κ γω αναμεσα σε LG 204wt και Samsung 205b, εσύ που κατάληξες?

Επειδή δεν είμαι καθόλου τυχερός, και έχω ακούσει πολλά προβλήματα για την LG, η Samsung είναι όντως καλύτερη ή απλά δεν την έχουν πάρει πολλά άτομα γι'αυτό κ δεν ακούμε τπτ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από boom123 [Σήμερα, στις 00:05]

@ΑΤΙ

Επειδή είμαι κ γω αναμεσα σε LG 204wt και Samsung 205b, εσύ που κατάληξες?

Επειδή δεν είμαι καθόλου τυχερός, και έχω ακούσει πολλά προβλήματα για την LG η Samsung είναι όντως καλύτερη ή απλά δεν την έχουν πάρει πολλά άτομα γι'αυτό κ δεν ακούμε τπτ?

Δεν ξέρω αν αυτός είναι ο αποκλειστικός λόγος, αλλά και αυτό παίζει ρόλο.Να είσαι βέβαιος οτι όσο πιο πολλοί αγοραστές μίας οθόνης υπάρχουν τόσο πιο πολλά προβλήματα θα ακούσεις.

Και αυτό δεν ισχύει μόνο για την lg.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.