Jump to content



ΑΓΟΡΑ ΚΑΡΤΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 100Ε


alani_gr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από momotis [Σήμερα, στις 14:27]

Απ οτι καταλαβα εθιξα τα δικαιωματα του George Vasil στο σαιτ σαν ενεργο μελος που ειναι σαφως ειναι καθηκον του να τονιζει τις οποιες παραβατικοτητες εντοπιζει και να τις

αναφερει οπως πρεπει η με "ελεος","omg","holly f..g sh..t" η με ενα απλο τροπο αναφορας στον admin που αυτος δικαιουται να πραξει ως πρεπει.Επειδη ομως ζητησα συγνωμη πιο πριν και ο θιγμενος George Vasil ρωτα στο επομενο ποστ αν ειμαι εξυπνος,του λεω οτι δεν ειμαι και εγινε λαθος για 2η φορα.Αν και παλι δεν το καταλαβαινεις dude,μπορω να κανω νεο

ποστ και να σου δωσω το βημα να ποσταρεις σε θεματα που ειναι ασχετα ετσι για ναχεις να λες κατι παλι.Τεσπα ας τελειωσει εδω ξαναλεω και ελπιζω ο George Vasil να καταλαβε αυτα που λεω για 2η φορα.

OK man!Εν μερη εχεις δικιο, και ζητω και εγω συγνωμη που στην ειπα με αυτο τον τροπο.

@Dark σβησε αν δεν σου κανει κοπο το flame.

:hug:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.