Jump to content


ΑΓΟΡΑ ΚΑΡΤΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 100Ε


alani_gr

Recommended Posts

Γεια χαρα!!Θελω να αγορασω μια καρτα η οποια να μπορει να παιζει τα τελευταια παιχνιδια(οχι κ σε μεγαλες αναλυσεις) κ να μην υπερβαινει τα 100Ε.Φανταστειτε οτι ειμαι κατοχος της θρυλικης ΜΧ 440!!!!Προτεινετε μερικες για να ξερω τι μου γινεται κ τι παιζει στην αγορα.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! :worship:

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα την 7800 gs albatron απο πλαισιο.Η καρτα τραβαει ΟΛΑ τα games τα μεχρι τωρα σε αναλυση 1024χ768 ολα στο φουλ πολυ χαλαρα.Σε περιπτωση που θες το απολυτο σε agp την προτεινω ανεπιφυλακτα.Επισης εχω την παλια μου χ700 pro της ati και την δινω στα 50 ευρω αν ενδιαφερεσαι για games σε medium ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα την 7600GT είναι κάπου στα 160-170 ευρώ αλλά τα αξίζει να δες και ένα λινκ

http://xtreview.com/review140.htm

είναι η καλύτερη επιλογή αυτή τη στιγμή είναι καλύτερη από 7800GS που έχει και 250 ευρώ

αν δεν έχεις σκοπό να δώσεις αυτά τα λεφτά τότε μπορείς να πάρεις την 7600gs που αναφέρθηκε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από momotis [06-01-2007 13:52]

Επισης εχω την παλια μου χ700 pro της ati και την δινω στα 50 ευρω αν ενδιαφερεσαι για games σε medium ρυθμισεις.

ΈΛΕΟΣ

Κανόνες διάβασες όταν γράφτηκες?:mad:

Το απόλυτο σε AGP αυτή την στιγμή είναι Χ1950.

Link to comment
Share on other sites

George Vasil ελεος και παρατηρησεις να κανεις για πιο σοβαρα θεματα και οχι για

ψυλλου πηδημα ετσι μονο και μονο για να πεις κατι σε ενα τοπικ,που μεχρι τωρα

δε νομιζω να ειχε κανενας προβλημα που το διαβασε εκτος απο εσενα.Οσο για απολυτο

ισως δεν το εννοησα καλα εννοουσα για agp που μπορεις να το βρεις ακομα σε μαγαζια της Αθηνας και οχι να μπλεξεις με παραγγελιες και πιστωτικες.Τελος παντων καλο ειναι να κλεισει το τοπικ εδω μιας και το alani βρηκε κατ εμε μια καρτα για αυτα που εψαχνε με εγγυηση και σε τιμη καλυτερη απο οσα θα εδινε για 7600gs.

Και sorry αν εβαλα εμμεσως αγγελια που αυτο δεν επιτρεπεται με τους κανονισμους του

φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από momotis [Χθες, στις 15:39]

George Vasil ελεος και παρατηρησεις να κανεις για πιο σοβαρα θεματα και οχι για

ψυλλου πηδημα ετσι μονο και μονο για να πεις κατι σε ενα τοπικ,που μεχρι τωρα

δε νομιζω να ειχε κανενας προβλημα που το διαβασε εκτος απο εσενα.Οσο για απολυτο

ισως δεν το εννοησα καλα εννοουσα για agp που μπορεις να το βρεις ακομα σε μαγαζια της Αθηνας και οχι να μπλεξεις με παραγγελιες και πιστωτικες.Τελος παντων καλο ειναι να κλεισει το τοπικ εδω μιας και το alani βρηκε κατ εμε μια καρτα για αυτα που εψαχνε με εγγυηση και σε τιμη καλυτερη απο οσα θα εδινε για 7600gs.

Και sorry αν εβαλα εμμεσως αγγελια που αυτο δεν επιτρεπεται με τους κανονισμους του

φορουμ.

Απο τους κανονες.

#

Οι αγγελίες προσφέρονται αποκλειστικά και μόνο στα εγγεγραμένα μέλη του TheLab.gr τα οποία έχουν συμπληρώσει τις 150 καταχωρήσεις ΚΑΙ δύο μήνες παραμονής στο forum. Οι αγγελίες δεν προσφέρονται σε εταιρείες που θέλουν να προωθήσουν τα προϊόντα τους. Οι εταιρείες μπορούν να απευθυνθούν στο τμήμα marketing του TheLab.gr για την διαφήμιση τους.

#

Στις αγγελίες δεν δίνονται δημόσιες απαντήσεις. Όλες οι συνεννοήσεις θα γίνονται μέσω προσωπικών μηνυμάτων (pm) και μόνο μέσω αυτών. Στις αγγελίες απαντάει μόνο ο δημιουργός τους για να ενημερώσει για τυχόν αλλαγές, πώληση ή αγορά των σχετικών αντικειμένων. Παρακαλούμε να κρατήσετε το αντικείμενο των αγγελιών σχετικό με το περιεχόμενο του TheLab.gr.

#

Αγγελίες καταχωρούνται μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του forum (Το παζάρι) και πουθενά αλλού. Αν μία αγγελία καταχωρηθεί σε λάθος κατηγορία του forum οι Administrators/Moderators θα την μετακινήσουν στην σωστή θέση. Αν αγγελία καταχωρηθεί σε λάθος κατηγορία του forum από μέλος που δεν πληρεί τους παραπάνω όρους, η αγγελία θα διαγραφεί. Αν ο χρήστης συνεχίσει την καταχώρηση σε λάθος κατηγορίες θα του σταλεί ενημερωτικό pm. Αν ο χρήστης επιμείνει θα αποκλείζεται (ban) από το TheLab.gr.

Δεν είναι σοβαρό θέμα αυτό?.Είναι υποχρέωση μου σαν μέλος να κανω τέτοιες παρατηρήσεις.Δεν είναι φόρουμ φοιτητών εδώ,ούτε εσύ ο έξυπνος που πουλάς με 1 ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

....

Είναι υποχρέωση μου σαν μέλος να κανω τέτοιες παρατηρήσεις....

Aχ GV ....μη λες τετοια πραματα ...

Δυστηχως οι "πρωταρηδες" εχουν το πανω χερι...:hehe:

Be a snitch not a "mod/admin"

Φιλικα προς ολους τους εμπλεκομενους..

(κοινως μη βαρατε...)

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Αρχική απάντηση από $George Vasil$

Απο τους κανονες.

Δεν είναι σοβαρό θέμα αυτό?.Είναι υποχρέωση μου σαν μέλος να κανω τέτοιες παρατηρήσεις.Δεν είναι φόρουμ φοιτητών εδώ,ούτε εσύ ο έξυπνος που πουλάς με 1 ποστ.

’ιντε το τραβήξαμε πάλι.....γράψε λάθος του παιδιού. Φαίνεται ότι δεν είχε πρόθεση για κάτι τέτοιο. Λες και όλοι όταν γραφτήκαμε διβάσαμε τους κανόνες αμέσως...

Αυτό πάλι με το 1 ποστ; ....Δεν έτυχε να δεις αγγελιές: "Πωλείται το τάδε....PM στον χρήστη ΤΑΔΕ"...(ο οποίος δεν έχει επίσης 150 ποστ).

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα εθιξα τα δικαιωματα του George Vasil στο σαιτ σαν ενεργο μελος που ειναι σαφως ειναι καθηκον του να τονιζει τις οποιες παραβατικοτητες εντοπιζει και να τις

αναφερει οπως πρεπει η με "ελεος","omg","holly f..g sh..t" η με ενα απλο τροπο αναφορας στον admin που αυτος δικαιουται να πραξει ως πρεπει.Επειδη ομως ζητησα συγνωμη πιο πριν και ο θιγμενος George Vasil ρωτα στο επομενο ποστ αν ειμαι εξυπνος,του λεω οτι δεν ειμαι και εγινε λαθος για 2η φορα.Αν και παλι δεν το καταλαβαινεις dude,μπορω να κανω νεο

ποστ και να σου δωσω το βημα να ποσταρεις σε θεματα που ειναι ασχετα ετσι για ναχεις να λες κατι παλι.Τεσπα ας τελειωσει εδω ξαναλεω και ελπιζω ο George Vasil να καταλαβε αυτα που λεω για 2η φορα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκείνος στην είπε(με ενα μεγάλο βαθμό δικιου) εσύ του την έιπες....την έιπε ο ένας στον άλλο.....αρκετά μέχρι εδώ.

Το ζουμί είναι οτι οι αγγελίες στο φόρουμ αυτό είναι προνόμιο και όλοι το κερδίζουν. Έχουν γίνει άπειρες συζητήσεις σχετικά με τις αγγελίες.

Όταν κάποιος ποστάρει αγγελία για κάποιον που δεν έχει τέτοιο δικαίωμα...είναι αυτος που θα γίνει ρόμπα σε περίπτωση στραβής...άρα δεν είναι εντελώς αναίμακτη η αγγελία.

Ηρεμήστε τώρα γιατί πολύ τράβηξε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.