Jump to content



Review www.plaisio.gr


orion

Recommended Posts

Κανουμε review για ενα σωρο προιοντα και εργαλεια.. Ας κανουμε ενα review για το υποτιθεμενο ηλεκτρονικο καταστημα του Πλαισιου. Μιλαω μονο για το www.plaisio.gr.

Ας ξεκαθαρισουμε κατι. Το www.plaisio.gr ΔΕΝ ειναι ηλεκτρονικο καταστημα. Απο την στιγμη που δεν δεχετε ηλεκτρονική χρεωση αυτοματα! Απαιτουν ταυτοποιηση και υπογραφη αρα δεν ειναι ηλεκτρονικη η χρεωση.

Καλο θα ηταν να σταματησουν να διαφημιζουν κατι που δεν μπορουν να παρεχουν! Ειναι κοροιδια!

Κανουν τα παντα να διωξουν πελατες τελικα! Απαραδεκτοι!

Δυστηχως δεν μπορω να συνεχισω το review για το ηλεκτρονικο καταστημα του Πλαισιου γιατι απλα δεν υπαρχει τετοιο πραγμα......

Ελπιζω να το διαβασει καποιος υπευθυνος στο μαγαζι αυτο...

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ηλεκτρονικη χρεωση εννοεις paypal σωστα?γιατι αν ειναι ετσι ουτε το e shop ειναι.αν καταλαβα καλα δλδ.
Απαιτουν ταυτοποιηση και υπογραφη αρα δεν ειναι ηλεκτρονικη η χρεωση.

Εννοει να παρεγγειλει κατι απο εκει που ειναι (Αγγλια)..να το στειλει στους γονεις του στην Ελλαδα (πχ Δωρο) ..και να μην χρειαζεται να ειναι ΓΙΑ την παραλαβή εκει.

Και εχει και δικιο..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως το ιδιο προβλημα συναντησα και γω, πληρωμη παραγγελιας με πιστωτικη και μου ζητησαν κατα την παραδοση να παραλαβω ο ιδιος και να επιδειξω την ταυτοτητα και την πιστωτικη. Πολυ απλα το plaisio.gr δεν υφισταται σαν online-shop. Online-catalog ειναι , με δυνατοτητα αντικαταβολης.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ηλεκτρονικη χρεωση εννοεις paypal σωστα?γιατι αν ειναι ετσι ουτε το e shop ειναι.αν καταλαβα καλα δλδ.

Οχι δεν εννοω paypal. Εννοω αμεση χρεωση της πιστωτικης/χρεωστικης καρτας με ηλεκτρονικη ταυτοποιηση ειτε μεσω PIN ειτε μεσω του security code οπως γινετε σε ολα τα πραγματικα online e-shops.

Εχω στησει e-shop και ξερω πως δουλευουν...

Το plaisio.gr ειναι ακριβως αυτο που λεει ο hadji online catalogue

Ψαχνω να βρω αν μπορω να κανω καταγγελια για παραπλανηση κοινου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πρέπει να έχει λίγο καιρό που έγινε. Γιατί εγώ θυμάμαι παλιότερα είχα κάνει αγορά και είχαν χρεώσει κανονικά την πιστωτική μου. Είχαν στείλει και επιβεβαιωτικό mail για την χρέωση.

Link to comment
Share on other sites

γιατι το αλλο το κουφο οταν θελεις να παρεις κατι μεγαλο και σε βαρος ή πολυ ακριβο να πρεπει να κανεις καταθεση σε λογαριασμο? να πας δλδ και να περιμενεις στην ουρα...θα μου πεις γιατι δε το κανεις με e-banking , ε οι πιο πολλοι δεν εχουν

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πρέπει να έχει λίγο καιρό που έγινε. Γιατί εγώ θυμάμαι παλιότερα είχα κάνει αγορά και είχαν χρεώσει κανονικά την πιστωτική μου. Είχαν στείλει και επιβεβαιωτικό mail για την χρέωση.

Δεν ειναι μονο η χρεωση ειναι και το γεγονος οτι απαιτουν ταυτοποιηση και υπογραφη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Κανουμε review για ενα σωρο προιοντα και εργαλεια.. Ας κανουμε ενα review για το υποτιθεμενο ηλεκτρονικο καταστημα του Πλαισιου. Μιλαω μονο για το www.plaisio.gr.

Ας ξεκαθαρισουμε κατι. Το www.plaisio.gr ΔΕΝ ειναι ηλεκτρονικο καταστημα. Απο την στιγμη που δεν δεχετε ηλεκτρονική χρεωση αυτοματα! Απαιτουν ταυτοποιηση και υπογραφη αρα δεν ειναι ηλεκτρονικη η χρεωση.

Καλο θα ηταν να σταματησουν να διαφημιζουν κατι που δεν μπορουν να παρεχουν! Ειναι κοροιδια!

Κανουν τα παντα να διωξουν πελατες τελικα! Απαραδεκτοι!

Δυστηχως δεν μπορω να συνεχισω το review για το ηλεκτρονικο καταστημα του Πλαισιου γιατι απλα δεν υπαρχει τετοιο πραγμα......

Ελπιζω να το διαβασει καποιος υπευθυνος στο μαγαζι αυτο...

Ok, σωστά αυτά που λες αλλα αφού δεν κάνεις καποιο review, το thread θα έπρεπε να πάει στο "off topic".

Εκφράζεις απλά το παράπονο σου παραπλανώντας όσους έψαχναν για "Review www.plaisio.gr"

..φιλικά..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.