Jump to content



7800GTX Burnt Out


Arxagelos

Recommended Posts

εκέι που έπαιζα oblivion και χαζεβα τα καταπληκτικα γραφικα μου κανει restart το σύστημα ....το overclock λεω θα φταίει!!!! τεσπ το χαλαρώνω λιγο και ξαναπαιζω, μετα απο λιγη ώρα παλι restart!! Τι στα διαλο? ξαναμπαινει windows και μου πεταει απο τους drivers της nvidia οτι η θερμοκρασια της καρτας χτύπησε κοκκινα!!! 98C!! Κοιτάω το κουτι και ο ανεμιστήρας τα ειχε παίξει!!Στην τελική Αφου τον εκλεισα και τον ξανανοιξα μου βγάζει κινεζικα στην οθόνη.......τι λέτε παμε για RMA?

μα καλα αφου οι drivers έχουνε και καλα προστασία πανω απο 115 βαθμούς να κλείνουνε την καρτα τι στα διαλο? :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos

Την έστειλα για RMA .....δεν πιστευω να μου πουνε τιποτα κουλα....και καλα την εκανες overcock γι'αυτο χαλασε! Αν μου την αλλάξουνε που θα βρούνε 7800GTX?

Δεν νομιζω να μπορουν να αποδειξουν κατι....Θα επιμενεις οτι δεν εκανες, οτι δεν ξερεις τι ειναι αυτο κτλ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos

λέω μπας και δούνε οτι βγάζει κινέζικα και μου πουνε οτι εγινε απο Oveclock! anyway will see

οχι,αφου την πηγες,θα σε ρωτουσανε εκεινη την στιγμη,και παλι πως θα μπορουσανε να αποδειξουνε οτι την κλοκαρες;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.