Jump to content



Seasonic στο Πλαισιο


deninho

Recommended Posts

Μετά από τη διάθεση ορισμένων μοντέλων της Enermax, τώρα το Πλαίσιο φέρνει τα τροφοδοτικά και της Seasonic, σε αρκετά πιο χαμηλές τιμές από τους ανταγωνιστές (μια αναζήτηση στο skroutz.gr θα σας πείσει).

Μάλλον πρέπει να δοθούν congrats στο νεο product manager της επιχείρησης :p :p

Link to comment
Share on other sites

Xαχα ωραία υπονοούμενα, επίσης, καλό είναι να πω, πως πέραν των cellshock , φέρανε και τις adata, οι οποίες από όσο διάβασα φοράνε καλά πράματα πάνω τους, αξίζουνε μια προσοχή!Tα etasis δε πρέπει να ξεχνάμε επίσης, πρέπει να είναι πολύ καλά ισάξια με τα Seasonic! Επίσης, είναι αλήθεια ότι τα Seasonic τα βαρούσαν στις τιμές, καιρός λοιπόν να πέσουνε λίγο και αυτές!;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι υπονοουμενο. Αυτο που λεω δεν εχει σχεση με τον βοηθο του PM, αλλα με τον ιδιο τον PM. Και ισα-ισα που επικροτω την κινηση του... και απορω γιατι αλλοι δεν το ειχαν κανει στο παρελθον!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller

Οχι δεν ειναι υπονοουμενο. Αυτο που λεω δεν εχει σχεση με τον βοηθο του PM, αλλα με τον ιδιο τον PM. Και ισα-ισα που επικροτω την κινηση του... και απορω γιατι αλλοι δεν το ειχαν κανει στο παρελθον!

Mα δεν το είπα με κακή έννοια :) Αξίζουν συγχαρητήρια είναι καλές κινήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φαίνεται ότι παρακολουθούν τα δυο forums (τουλάχιστον)... Οπότε ό,τι θέλετε να δείτε στην Ελλάδα, απλά πείτε το εδώ :p

Τα περισσότερα ωραία πραγματάκια όμως είναι κατόπιν παραγγελίας ή "internet only" :(

ΥΓ: Μέχρι και το maximizer είδα... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Πάντως φαίνεται ότι παρακολουθούν τα δυο forums (τουλάχιστον)... Οπότε ό,τι θέλετε να δείτε στην Ελλάδα, απλά πείτε το εδώ :p

Τα περισσότερα ωραία πραγματάκια όμως είναι κατόπιν παραγγελίας ή "internet only" :(

ΥΓ: Μέχρι και το maximizer είδα... :confused:

Mάκη, εννοούν κατά πάσα πιθανότητα ότι υπάρχουνε στη κεντρική αποθήκη της Αθήνας μόνο, όχι στα καταστήματά τους.Δλδ και καλά να κάνεις ηλεκτρονική παραγγελία. Ίσως μερικά,αργότερα, όπως τα Seasonic, να στείλουνε και σε καταστήματα,ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβα βρε συ τι εννοούν :p

Το ωραίο θα ήταν όμως να μπορείς να πηγαίνεις στο κατάστημα και να το παίρνεις και να φεύγεις. Αυτό δυστυχώς μόνο στην Αθήνα γίνεται... Μη μου πεις οτι εσύ εδώ έχεις βρει πολλές φορές σε κατάστημα κάτι αξιόλογο... Παλιά έφερνε τπτ ψευτοπράγματα το Computer City και ευτυχώς τουλάχιστον τώρα κάτι βρίσκεις στα multirama. Κατά τα άλλα χάλια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Το κατάλαβα βρε συ τι εννοούν :p

Το ωραίο θα ήταν όμως να μπορείς να πηγαίνεις στο κατάστημα και να το παίρνεις και να φεύγεις. Αυτό δυστυχώς μόνο στην Αθήνα γίνεται... Μη μου πεις οτι εσύ εδώ έχεις βρει πολλές φορές σε κατάστημα κάτι αξιόλογο... Παλιά έφερνε τπτ ψευτοπράγματα το Computer City και ευτυχώς τουλάχιστον τώρα κάτι βρίσκεις στα multirama. Κατά τα άλλα χάλια...

Χα από εδώ?Τι λέγαμε? :p Σχεδόν πάντα παραγγέλνω Online Και μετά αν χρειαστώ κάτι πάω στο κατάστημα!

Link to comment
Share on other sites

seasonic? τι καλύτερο θεωρητικά έχουν an exoyn από τα enermax?

μιας και σήμερα έσκασε ένα από τα enermax που εχω οπότε βρίσκομαι

σε αναζήτηση αντικαταστατή.

επίσης είδα και μια άλλη μάρκα etasis?

Link to comment
Share on other sites

Οντως το πλαισιο κανει καλες κινησεις.... Οταν scroutzara gia enermax και μου γυρισε οτι υπαρχει πλαισιο επαθα πλακα.... Η τις ocz καρτες γραφικων... Βεβαια προσπαθει να γίνει e-shop με την εννοια της αποθηκης( και οχι dead on arival!!!!!) για να μην πληρωνει μεγαλα ποσα σε υπαλληλους και αυτο δεν μου αρεσει γιατι θα μειωθουν οι θεσεις εργασιας και επειδη μου αρεσει να πηγαινω να το βλεπω και μετα να ψωνιζω... Οχι οτι αλλαζει κατι αν το παρω απο το νετ αλλα λογω συνηθειας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.