Jump to content



format


ανιχνευτής

Recommended Posts

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται....

δεν με ενημερωνει με ''ταμπελα'' <ενεργοποιηση των windows>

αλλα δεν το εχει ουτε εναρξη>προγραμματα>πανω πανω <ενεργοποιηση>

τι γινεται ?

δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα ,αλλα απορω αφου ειναι γνησια γιατι δεν μου βγαζει την ενεργοποιηση..?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα αφού δεν σαλεύει καθόλου δε νομίζω να είναι γνήσια.Οκ συμφωνώ τα αγορασες από το πλαίσιο αλλά μήπως στην πορεία δανείστηκες ή είχες και κάποια άλλη κόποια και έβαλες αυτή αντί για τα γνήσια ?? Επίσης δοκίμασε αν κάνει update.Συγκεκριμένα όχι μόνο fixes ασφαλείας.Γενικά.Αν κάνει τι άλλο θες ?!! Εχεις τη μοναδική γνήσια κόπια που δεν θέλει το καταραμένο activation !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JohnG85 [Σήμερα, στις 01:07]

Κοιτα αφού δεν σαλεύει καθόλου δε νομίζω να είναι γνήσια.Οκ συμφωνώ τα αγορασες από το πλαίσιο αλλά μήπως στην πορεία δανείστηκες ή είχες και κάποια άλλη κόποια και έβαλες αυτή αντί για τα γνήσια ?? Επίσης δοκίμασε αν κάνει update.Συγκεκριμένα όχι μόνο fixes ασφαλείας.Γενικά.Αν κάνει τι άλλο θες ?!! Εχεις τη μοναδική γνήσια κόπια που δεν θέλει το καταραμένο activation !!

to pc το εχω 1 χρονο και εχω κανει μονο 1φορματ προχθες με τα γωησια.δεν εχα εγκαταστησει ποτε ενδιαμεσα μουφα!!!αλλα και να ειχα εγκαταστησει ενδιαμεσα μουφα αφου λεμε οτι κανουμε φορματ και καθαριζει ολοσ ο σκληρος ,τι προβλημα υπηρχε?

παραξενα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.