Jump to content


Winban και PAY PAL


leondim77

Recommended Posts

’νοιξα ένα λογαριασμό στην Πειραιώς με σκοπό να χρησιμοποιήσω την χρεωστική VISA για εγγραφή στο PAY PAL και το INTERNET γενικά.

Στην προσπάθειά μου όμως να ανοίξω λογαριασμό στο PAY PAL πήρα το παρακάτω μήνυμα.

«This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.»

Να πω ότι η κάρτα είναι VISA και έχει και τον γνωστό τριψήφιο κωδικό στο πίσω μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα τηλέφωνο την τράπεζα.

Για να γίνει registered η κάρτα από το PAYPAL κάνει μια εικονική χρέωση του ενός δολαρίου. Για να πετύχει αυτό πρέπει φυσικά να υπάρχουν διαθέσιμα χρήματα στον λογαριασμό.

Εγώ τον λογαριασμό τον άνοιξα σήμερα και για να «φαίνονται» τα χρήματα που έβαλα χρειάζονται 4 μέρες. Γι αυτό και δεν την δέχτηκε το PAYPAL.

Η κοπέλα μου είπε να δοκιμάσω την Δευτέρα και όλα θα είναι οκ.

Είπε επίσης ότι δεν χάνω τίποτα να δοκιμάσω και αύριο.

Να αναφέρω επίσης ότι το HelpDesk της Πειραιώς είναι άψογο! Γρήγοροι και ευγενέστατοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aggelopas

Aν κανεις καταθεση στα γκισε τα χρηματα ειναι διαθεσιμα την επομενη μερα.

Ναι. Εκεί έκανα.

Γι αυτό μου είπε να δοκιμάσω και σήμερα.

Θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.