Jump to content



O opera μπορει να κατεβασει torrent....ΕΛΕΟΣ


argirisxt

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsunami

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως να αενεργοποιήσει το torrent client toy Opera?

To είχα ψιλοψάξει αλλά δεν βρήκα πως.

στα options εχει καπου και λεει για filetypes ή κατι τετοιο. πατας ενα κλικ που εχει και λεει να σου δειξει ολες τις καταληξεις και σκρολαρεις στο .τορρεντ και πατας εδιτ. εκει μετα εχει επιλογες διαφορες μια εκ των οποιων ειναι να βαλεις να ανοιγει με το προγραμμα που θες.

Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγώ θεωρώ ότι είναι από τα πιο αχρείαστα πράματα το torrent client στην

opera, όχι γιατί δε μου αρέσει η opera αλλά γιατί έχω βαρεθεί όλο αυτό το σκινικό με

τους προγραμματιστές να βάζουν bundle ότι πlπ@ σκεφτεί ο καθένας στο τελειωμένο

project και στο τέλος το μαμάνε. Δείτε κάτι nero suite με image editors kai video players,

δείτε κάτι winamp με burning δυνατότητες, κάτι τραγικά προγράμματα με integrated

antivirus protection δικά τους...

σε λίγο θα είναι stadar οι επιλογές στα προγράμματα

"burn to cd-dvd"

"Check for viruses"

...θα τις βάλω και εγώ σε κανά project μου, μου φένεται :p

Link to comment
Share on other sites

tools-preferences-advanced-downloads

στο quick find γράψε torr, ξεκλικαρε το hide files...

επελεξε το αρχειο από κάτω, edit.. klik στο show download dialog, kai ξεκλικ στο open with opera..

καμια ιδέα αν αξίζει το οπερα ως κλαιεντ?

Link to comment
Share on other sites

αν εισα αρχαριος ειναι τελιο αν παλι θες να βλεπεις πραματα εκτως του με ποσο κατεβαινουν τα τορρεντ δε κανει. απο ταχυτητες δε ξερω ποτε δε κατεβασα. ο οπερα ειναι ο καλυτερος για μενα. αλλα δεν εχει νοημα να λεμε ποιος μας αρεσει προσοπικα. τι θα πει δλδ αν εγω πω μαρεσει και οαλλος πει εμενα οχι? το κατεβαζεις το δοκιμαζεις και αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

Τo θέλω για πολύ αρχάριο που δε κατάφερα να κανω να δουλέψει το μtorrent στο πισι του, to azureus μαλλον θα ειναι βαρυ(256Mb)..και αν δε φτιάξω το μtorrent(η προσπαθεια γινεται τηλεφωνικα...) χρειαζομαι κατι να δουλευει.. να κατεβαζει με καλη ταχυτητα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.