Jump to content


laptop σε προσφορα (σχεδον!)....για πειτε γνωμες please..


makio

Recommended Posts

λοιπον - στον Κωτσοβολο βρηκα ενα laptop Τοshiba m30x (centrino 1,6 / 512m / 40gb /ati9700 64 /dvdrw κλπ) καινουργιο με 399 ευρω!!

ψαρωσα για λιγο ,αλλα μετα απο κουβεντουλα αρχισαν τα δυσκολα

στην αρχη μου ειπαν οτι η μπαταρια ειναι προβληματικη αλλα γινεται αντικατασταση απο την toshiba..οκ ειπα ,σιγα το πραμα ,οποτε το απογευμα πηγα σχεδον αποφασισμενος να το παρω...

εκει ξαφνικα ανακαλυπτουμε οτι η μπαταρια λειπει!! αφου μου τα μασησαν λιγο (εψαξαν βεβαια αλλα δεν..) τους λεω οτι χωρις μπαταρια αντικατασταση δεν γινεται -απλο-

τους ειπα για καλυτερη ακομα τιμη αλλα δεν μπορουσαν (αναγραφομενη 799)

εχω σκαλωσει λιγο -αν και με παγωσε λιγο η φαση που λειπει η μπαταρια,εστω και προβληματικη - καινουργια απο τον Δησιο την βρηκα στα 115 ευ περιπου δλδ συνολο 515ε

αξιζει κατα την γνωμη σας? παιχνιδια δεν θα παιζω (κανα ελαφρυ!!) και με τα ΧΡ θα ειμαι οκ για αρκετο καιρο...αλλα....?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα το επαίρνα... ακου εκεί λύπει η μπαταρία...

Με τόσα λεφτά που θες να δώσεις γύρω στο 500αρι απο ότι κατάλαβα εγώ θα έπαιρνα ένα μεταχειρισμένο απο κάποιον φίλο που θα πουλούσε..;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από minus [Σήμερα, στις 10:25]

Δεν καταλαβα, πουλανε στον κωτσοβολο λαπτοπ χωρις μπαταρια?

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Xaxa την κρατάνε αφου βγάζουν περισσότερο κέρδος αμα την πουλήσουν ξεχωριστά:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.