Jump to content



MacBook Mid 2.0Ghz - Sony Vaio VGN-FE31H


tsofras

Recommended Posts

Είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 2, ποιά ή γνώμη σας?

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν το θέλω για gaming( βέβαια ποτέ δεν ΄ξερεις πότε θα σου έρθει η όρεξη)

Έχω κανονικό desktop pc γι αυτό σκεφτόμουν μήπως πάρω μακ για αλλαγή, αλλα δεν ξέρω αν θα ξενερώσω, είναι μικρό ωραίο ελαφρύ, κρατάει η μπαταρία , βάζεις αν θες και windows αλλά η κάρτα γραφικών είναι μάπα

Το Σονυ έχει καλή κάρτα μνήμη σκληρό κτλ. δεν ξέρω πως πάει απο μπαταρία....

Καμιά βοήθεια παιδιά είμαι σε αδιέξοδο, πείτε + , - ότι θέλετε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα έπερνα το Sony για μέγιστη συμβατότητα. Ο φορητός είναι εργαλείο δουλειάς και όπου βρεθείς θα μπορείς να χρησιμοποιείς ότι πρόγραμμα θέλεις και εύκολα. Δεν θα χρειαστεί να μάθεις κάτι καινούριο. Ολα αυτά απο την μικρή επαφή που είχα με ένα mac.

Eπειδή μου άρεσε όμως και το mac θέλω να πάρω ένα για να ασχοληθώ. Αν θες να έχεις να παίζεις και με ένα mac μπορείς να πάρεις αυτό. (Αυτό θέλω εγώ πάντως ! :p)

mcpq9.jpg

Mac Mini

Θα χρειαστεί να μαζέψεις άλλα 400 περίπου και είναι και πολύ ωραίο για media center στο σαλόνι !

Link to comment
Share on other sites

tsofras ολα τα λεφτα ειναι το mac os x. Ξεχνα ολα τα ηλιθια και σπαστικα προβληματα των win. Ειδικα τωρα που τα mac τρεχουν και windows δεν βρισκω λογο να παρει κανεις λαπτοπ που θα τρεχει μονο τα προβληματικα windows.

Εγω παντως τοσα χρονια βαρεθηκα να δουλευω για να κανω τα windows να δουλευουν σωστα.

Θελω ενα μηχανακι να δουλευει σωστα και οπως πρεπει και να κανω τη δουλεια μου χωρις προβληματα. Παω για mac.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω εχω κάνει την αλλαγή εδώ και κανενα 6μηνο τωρα και ειναι σουπερ. Δεν εχα προβληματα προσαρμογής, και αμα θέλω τρεχω και windows. Ειναι και κατι διαφορετικό, δεν εχετε βαρεθεί τοσα χρόνια με windows? Αν δεν παιζεις τα τελευταία παιχνίδια το ΟΣΧ ειναι τελειο. Αλλιώς φωρτώνεις windows και καθάρησες. Το design των apple, macbook pro, ειναι κλάσεις ανώτερο απο vaio...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.