Jump to content



Μοντεμάκι


dohc161416003179

Recommended Posts

Φίλοι, μήπως γνωρίζει κανείς εάν το μοντεμάκι που είναι στα λαπτοπ τα έχει παίξει γίνετια να αλλαχτεί, ή να προτιμήσω κάποιο εξωτερικό;

Δλδ έχει το πλαίσιο ένα με 25 ευρώ και usb, με συμφέρει περισσότερο αυτό, παρά να αλλάξω το εσωτερικό(εάν αλλάζει)

Το λαπτοπ είναι ένα acer aspire.

Link to comment
Share on other sites

εχεις ρωτησει απο εκει που το πηρες , ποσο κανει η αντικατασταση για να δεις αν σε συμφερει να δωσεις τα 25 ???? εγω θα προτιμουσα να εχω το ενσωματωμενο για να μην κουβαλαω και εξωτερικο μοντεμ...

Link to comment
Share on other sites

παρε καλυτερα ενα εξωτερικο αφου σιγουρα θα σου στοιχησει λιγοτερο. Τωρα αν ειναι καλυτερα ετσι δεν ξερω αλλα στο service της acer δεν εχω και πολυ εμπιστοσυνη...

Link to comment
Share on other sites

Για εξαρτήματα Acer μπορείς να δείς εδώ :

https://www.mk-electronik.de/ (άλλαξε τη γλώσσα σε αγγλικά για να διευκολυνθείς)

Θα βρείς το μόντεμ σαν ανταλλακτικό μόνο αν δεν είναι ενσωματωμένο στη μητρική...

Ψάξε όμως μήπως και είσαι τυχερός...αν το βρείς τουλάχιστον θα έχεις μια εικόνα για το ποσό που θα δώσεις για εσωτερικό modem , ώστε να συγκρίνεις αν σε συμφέρει...

Ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.