Jump to content



8800gtx bios


isaios

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

τιποτα φιλε μου να εισαι καλα,ειμαι τοσο χαρουμενος και εγω........αμαν μετα απο 3 μηνες ειναι το pc μου οκ!για να αναβε η οθονη πριν επρεπε να κανω ταμα!μετα το φλασαρισμα ολα τζαμι!επαιξα και call of duty 2 και βγαζει κατι φλογες λεμε η φλογοκρυπτη απο το οπλο,τρελλαθηκα!φαντασου σε κανα dark messia.......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Helly

Κανειις με Twintech να χει δοκιμασει κανενα αλλο bios?Με την μαμα ψυκτρα κουβερτες pad χωρις πειραγμα bios ειμαι καπου 620-1030.(θερμοκρασιες core 61 idle 76 f load

Τον ανεμηστήρα τον έχεις βάλει στο 100%?

Εμένα με τον ανεμηστήρα στο φουλ πήγε 650/1030 και με όσα βιος και αν έβαλα δεν κέρδισα τπτ...ανέβαινε λίγο το main clock....αλλά ήταν κατεβασμένο to shader...οπότε κέρδος = 0

Με το νερό δεν έχω δοκιμάσει ακόμα να δώ...γιατί με στοκ ψύκτρα μην περιμένεις και πολλά ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από unstoppable

Εβαλα και εγω το bios της EVGA στην Albatron μου, απο 10769 στο 3dmark 06 πηγε 12035.

Πιστευεις πως πρεπει να κανω και εγω αυτην την αλλαγη ???? Θα δω διαφορα ουσιαστικη ήήήήήή ......nothing?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από subzero

θα δεις αρκετα καλη διαφορα,ασε που κλοκαρει καλυτερα

Πραγματικά...εγώ που το δοκίμασα...δεν είδα να κλοκάρει καλύτερα...με πιο πρόγραμμα προσπαθείς να κλοκάρεις?

Όσο για τα σκορ...στα ίδια μηζ θα βγάλετε τα ίδια σκορ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stratos1978 [Χθες, στις 23:34]

Πιστευεις πως πρεπει να κανω και εγω αυτην την αλλαγη ???? Θα δω διαφορα ουσιαστικη ήήήήήή ......nothing?????

Eχω το ιδιο συστημα με το δικο σου και εκτος του οτι επαψα να αντιμετωπιζω τα σοβαρα προβληματα με το μονιτορ μου ειναι σαν να εχω αλλη καρτα!τα προβληματακια με το bios παραμεινανε δεν λεω,αλλα αυτα τα κανει με ολες τις 8800gtx.ιδιως αν εχεις το μαυρο albatronaki λοιπον οπως εγω,δοκιμασε το.Δεν χανεις τιποτα αφου ευκολα ξαναφλασαρεις το παλιο bios....Περιμενω εντυπωσεις.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.