Jump to content



Supreme Commander out!


Wizard!

Recommended Posts

Σύμφωνα με το GameSpot η ημερομηνία κυκλοφορίας του πολύ αναμενόμενου παιχνιδιού είναι στις 20 Φεβρουαρίου: http://www.gamespot.com/pc/strategy/supremecommander/index.html?q=supreme%20commander

Για όσους δε γνωρίζουν τι ακριβώς είναι, είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής και διαχείρισης πόρων, φτιαγμένο από τους δημιουργούς του κορυφαίου Total Annihilation, το κορυφαίο κατά πολλούς παιχνίδι αυτής της κατηγορίας, που αν και έχει βγει εδώ και 8 χρόνια, παίζεται ακόμα και σήμερα από τεράστιες κοινότητες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από knight_77

Επαιξα το demo το Σ/Κ....

Πολυ καλο,απιστευτο zoom in-zoom out, ελεγχος εως και 500 units ταυτοχρονα...

Μαζι με το C&C 3 το βλεπω να ανταγωνιζονται για το RTS της χρονιας....:T:

Αν προλάβει να βγει και το Warhammer 40K 2 τότε θα γίνει σφαγή...

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει ήδη το Collectors pack: http://www.play.com/Games/PC/4-/1011315/Supreme_Commander/Product.html

Είναι στην ίδια τιμή με το κανονικά και είναι άμεσα διαθέσιμο, σε αντίθεση με το άλλο που θα ξεκινήσει να διατίθεται στις 20 Φεβρουαρίου (άσχετα αν λέει 16 ;))

Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικο ηδη κανει θραυση το συγκεκριμενο παιχνιδι

Ηδη πολλα καναλια το ονομασαν το καλυτερο παιχνιδι στρατηγικης που υπηρξε τα τελευταια χρονια

πιθανο καλυτερο και απο επερχομενο C&C 3 και πιο πορωτικο απο το warhammer 4Κ DOW

Αρχική απάντηση από gznp [Χθες, στις 03:43]

Αν προλάβει να βγει και το Warhammer 40K 2 τότε θα γίνει σφαγή...

Μπα δεν αναμενεται να βγει τοσο συντομα αυτο

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει ήδη το Collectors pack: http://www.play.com/Games/PC/4-/101...er/Product.html

Είναι στην ίδια τιμή με το κανονικά και είναι άμεσα διαθέσιμο, σε αντίθεση με το άλλο που θα ξεκινήσει να διατίθεται στις 20 Φεβρουαρίου (άσχετα αν λέει 16 )

Το πακέτο λέει Cybran Faction Pack. Γνωρίζει κανείς αν θα βγει ανάλογο πακέτο για τις άλλες δύο φατριες ?!!

Και εγώ το περιμένω με ανυπόμονησια το παιχνιδάκι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gns [Σήμερα, στις 18:18]

Παιδια επιδη βρηκα τι παιχνιδι σε torrent θα ηθελα να ρωτησω μπορει να ειναι και το ολοκληρωμενο παιχνιδι ή ακομη να βγει

Δεν νομιζω να επιτρεπονται τετοιες ερωτησεις εδω μεσα

Κανονικα το παιχνιδι δεν εχει βγει ακομα στην Ελληνικη αγορα αλλα στο εξωτερικο κυκλοφορει

Link to comment
Share on other sites

Αντε επειδη καποιοι βλεπω την κανατε την κουτσουκελα σας την εκανα και εγω

Ειμαι στο 90% σε λιγο θα το εχω και εγω Χεχε . :D

Παντως πρεπει να ειναι απαιτητικο παιχνιδι...λογικα

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 03:16]

Παντως στο συστημα μου , 16xQ που εχω μονιμα , κολωνει με πολλα units..

Εδω που τα λεμε τα driver της 8800 ειναι αισχος

Μπορει να μην φταιει αποκλειστικα το παιχνιδι για τα προβληματα σου

Αναγκαστικα χαμηλωσε τα γραφικα

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι.....Δεν ειναι οι οδηγοι σιγουρα..Απλως ειναι uber βαρυ πιστευω για 16xQ :p

Α,και δεν ειναι προβλημα αυτο........!Δεν εχω προβλημα ΠΟΤΕ με το pc moy..Μονο αυτο εχει με μενα :p

Link to comment
Share on other sites

Καλο παιχνιδακι δεν λεω αλλα οπως ολα τα καινουργια εχει ενα σωρο bugs!

Σαν φαν της σειρας το αγορα γνησιο απο play!Ελα ντε ομως που δεν τρεχει....:wall:

Μου βγαζει συνεχεια conflict λογω ηχου και δεν φορτωνει!Ειναι αρκετος κοσμος που εχει το ιδιο προβλημα!Απο την τεχνικη βοηθεια της THQ μου ειπαν να περιμενω το patch!

Δεν ειναι αδικο ομως;Αυτοι τα λεφτα μου τα πηρανε...Εγω γιατι δεν μπορω να το παιξω;

To ιδιο πραγμα ειχε γινει και το περασμενο καλοκαιρι με το Titan Quest!Παλι με την THQ...

Η ιδια ιστορια επαναλαμβανετε....

Δεν ειναι αξιοι να κανουν ενα beta testing της προκοπης!!!:TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.