Jump to content



αντίγραφα ασφαλείας


anubis

Recommended Posts

επειδή τα πιτσιρίκια του αδελφού μου, έχουν αρχίσει να ψιλο-χαλάνε τα δισκάκια του PS2 που έχουν, θα ήθελα να μου προτείνετε πρόγραμμα που να αντιγράφει τα παιχνίδια του PS2, με το μεγαλύτερο δυνατόν ποσοστό επιτυχίας

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι γνωστα αυτα...

Το ps δεν ειναι pc , οι κοπιες μονο με chipaki θα παιζουνε παραυτα εγω με ενα κλασικο nero τελευταιο verion εχω καψει πανω απο 80 παιχνιδια για ps2 χωρις απωλειες :p

Link to comment
Share on other sites

Γενικα με ολες τις εκδοσεις του Nero η' Alcohol μπορεις να κανεις την δουλεια σου!Θα σου προτινα ομως να κανεις δοκιμες πρωτα γιατι το drive του Ps2 δεν ειναι συμβατο με ολα τα δισκακια dvd!Για να φανταστεις το δικο μου που ειναι απο τις πρωτες εκδοσεις δεν συνεργαστηκε ποτε με Verbatim η' Tdk ασε που ειναι 100% μη συμβατο με δισκακια dvd+r...

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτά είναι γνωστά προβλήματα, λόγω του ονόματος SONY. Πολλές ασυμβατότητες γενικότερα. Ακόμα και σε ραδιοCD αυτοκινήτου SONY, δεν παίζουν όλα τα αντιγραμμένα δισκάκια ήχου. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.