Jump to content



Crucial RealSSD 64GB


orion

Recommended Posts

Μετά από συζήτηση με τον Hadji και αφού ξελάγκαρα και υπολόγισα σωστά τα Mb και τα MB καταλήξαμε ότι δίσκος μαμάει.

The Crucial’s RealSSD C300 is another 2.5-inch drive that offers extremely fast-read speeds up to 355MB/s (SATA 6Gb/s) or 265MB/s (SATA 3Gb/s), capable of video editing and sound mastering applications.

Οπότε Άγγελε με P35 και SATA2 controller στην μητρική έχεις πολύ καλά νούμερα :D Καλορίζικος και σε καλή τιμή. Το WRITE του δεν μου άρεσε όμως . . .

Link to comment
Share on other sites

Το write ουτε και εμενα μου αρεσει...αλλα ειναι 64αρις και κανει μονο 101 λιρες :)

Βεβαια δεν ειναι τα ιδια νουμερα που ειχανε δωσει στους pre-release...μαλλον κατι κοψανε...

Link to comment
Share on other sites

Με γεια ο SSD ρε Αγγελε!!! :D

Το write ουτε και εμενα μου αρεσει...αλλα ειναι 64αρις και κανει μονο 101 λιρες :)

Βεβαια δεν ειναι τα ιδια νουμερα που ειχανε δωσει στους pre-release...μαλλον κατι κοψανε...

κοιταξες μηπως παιζει κανενα firmware update;

Ποιον controller φοραει; Το write στα 4Κ ειναι αρκετα ανεβασμενο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.