Jump to content



προβληματικη 8800 GTX?


ababapanos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Tsakonas [Σήμερα, στις 13:02]

δοκιμασε και κανα αλλο παιχνιδι πουναναι κομμενο και ραμμενο για nvidia...fear/painkiller...το fc ειναι νομιζω πιο προσαρμοσμενο στις ΑΤΙ...κι ετσι κι αλλιως εχει αρκετα προβληματα σαν παιχνιδι..

οτιναναι :p

κανε οτι σου λεει ο mainframe και ο steve, 1.4 ειναι η τελευταια εκδοση google it :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ababapanos [Σήμερα, στις 12:27]

καλα μην λεει ο καθενας οτι του κατεβει στο κεφαλι, το τροφοδοτικο ειναι απο τα καλα και εκτος αφτου εχω δει 8800 να δουλεβει και με 500αρι

απο την επομενη ερωτηση σου θα εχεις ενα λιγοτερο μελος να σου απαντησει κυριε ξερολα.

απλα εχε υποψην σου κυριε ξερολα οτι δεν παιζουν ρολο μονο τα βατ ενος τροφοδοτικου.εχω δει και 700αρη tagan να μην αναβει με 8800gt(S)....

ποσο σιγουρος εισαι λοιπον οτι το τροφοδοτικο σου ειναι καθ'ολα ενταξει?το πολυμετρησες?γιατι διαφοτερικο φορτιο τραβαει η 8800 σε ηρεμια και διαφορετικο οταν παιζεις farcry.

κοινοτητα ειμαστε και ο καθενας μοιραζεται τις ιδεες του.και σιγουρα δεν μπορει να ειναι ολες οι σωστες.......εαν θες bulls eye απαντησεις πηγαινε να παιξεις βελακια.

την επομενη φορα που θα ανοιξεις θρεντ να ξαναπεις τι ΔΕΝ ΘΕΣ να σου προτεινουν.....ωστε να ξερει ο επομενος τι βατραχι θα φαει απο την παρτη σου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στραβοσες? Δεν το παζω ξερολας, γιατι αν το παιζα δεν θα ρωτουσα.Αλλα Δεν νομιζεις οτι το να λες οτι 600W και μαλιστα επωνημο τροφοδοτικο δεν ειναι αρκετο? Αλωστε και αυτο να ηταν και δεν μπορουσε να την δουλεψει την καρτα, , απλα η δεν θα αναβε, η θα εκανε restart, το να μην εμφανιζει τα γραφικα οπως πρεπει δεν ειναι θεμα τροφοδοτικου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η περίπτωση ελλατωματικού τροφοδοτικού. Δεν λέω ότι συμβαίνει αυτό με σενα..αλλά εχω συναντήσει και εγώ παρόμοιες περιπτώσεις. Μια απάντηση του στυλ ".... Δεν νομίζω το τροφοδοτικο είναι οκ γιατι κτλ. κτλ...." θα ήταν αρκετή.

Δοκίμασες άλλα παιχνίδια τελικά?

Μπορει κάποιος να μου πει πως βγάζει αποτελέσματα το 3dmark06 ?

To τρέχω τα ολοκληρώνει όλα και μετά στα αποτελέσματα μου βγαζει N/A.

Tα ΑΑ και Aniso τα απενεργοποιείτε πρώτα από το control panel?

Μου ήρθαν κάτι καινούριες καρτούλες εδώ και θέλω να συγκρίνω τα αποτελέσματα με του thread να δω αν ειναι ok?

Μια απο αυτές είναι σαν αυτή του ababapanos και μου κάνει κατι περίεργα αλλα θα την στρώσω.:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stratos1978 [Σήμερα, στις 15:34]

Η 8800GTX της FOXCONN τι λεει βρε παιδες ???? Την εχει δοκιμασει κανενας σας???

H άλλη, είναι αυτή που λες:D αλλα δεν έχω ξανασχοληθει με τόσο μεγάλες κάρτες και δεν ξέρω ακόμα πως τις μετράτε το ψάχνω.:)

Η foxconn πάντως μου φαίνεται πιο ήσηχη. Έχει και κατι λαμπάκια kitch style.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.